הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
אוכלים מה שבריא PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שני, 18 מרץ 2019 09:09

לאכול הפך להיות סוג של ספורט עבור האדם המודרני אשר מוקף באוכל מכל כיוון, ברחוב שבו הוא הולך, בטלוויזיה שבה הוא מביא ובאינטרנט שבו הוא גולש, אפילו ברשת החברתית. איך בדיוק יכולים לעבור אל אכילה יותר בריאה כאשר מוקפים באוכל שרובו אינו בריא? זה מתחיל עם תפריט דיאטה מהירה וממשיך אל שינוי הרגלים.

 

האוכל הכי פחות בריא אי פעם

למרות העובדה כי נכון להיום יש הרבה מאוד תקנים וחקיקה אשר נועדה לוודא כי האוכל שאותו הציבור אוכל הוא כזה שאינו פוגע באף אחד, עדיין מגלים בני האדם נדהמים עד כמה ישנה הפקרות בתחום של האוכל, עם הדגש על האוכל השל תחום ההסעדה. מה כל זה אמור לבשר לכולם? כי הסנונית של חזרה אחורה אל אוכל שכולנו מבשלים כבר כאן, ואם רוצים אוכל טעים ובריא זה הכי עדיף להכין אותו טרי, ולהכין אותו לבד.

 

ממלאים את המזווה והמקרר במוצרים בריאים ומגוונים

כדי שנגלה מחדש את האוכל ואת כל מה שהוא מכיל, זה חשוב מאוד להבין מה בכל יום הגוף צריך לקבל אליו ולפי כל אלה לגוון את הרכישות בסופר מרקט בכל פעם שאליו מגיעים. זה אומר לרכוש עד כמה שיותר מוצרים מחיטה מלאה, מוצרים שאינם ממותקים, מוצרים שאינם מומלחים, ומוצרים שאינם מעובדים. זה נכון כי הרוב המכריע של המוצרים מגיע כבר עם נתרן ועם סוכר, אבל זה בהחלט משהו שצריך להיכנס לתודה, החיפוש אחר מוצרים בריאים והבדיקה של הרכיבים מאחורי כל מוצר.

 

פועלים באופן הדרגתי

גם לאחר שיש בידיים תפריט דיאטה מהירה זה לא אומר כי נוטשים בבת אחת מנהגים מן העבר, כי זה קשה ולא מתאים לכל אחד. מה עושים? מחפשים אחר תחליפים מוצלחים או רוכשים מארזים מוקטנים ככל האפשר של מוצר אהוב במיוחד. יש תפריטים שבהם מותר לחטוא עם מאכל אהוב מועדף, רק לעשות זאת פעם אחת בשבוע בלבד. בעיקר בסופ"ש.


 
מאמרים נוספים :

» תפריט דיאטה מהירה אחרי לידה

אם אמרו לך שאי אפשר לרדת במשקל מהר אחרי לידה – הגיע הזמן שאת תעשי זאת ותעמידי אותם על טעותם. בעזרת תפריט דיאטה מהירה אפשר לרדת במשקל מהר אחרי לידה מבלי לפגוע בבריאות שלך או בתהליכי שיקום הגוף. לאחר לידה הגוף זקוק לתזונה בריאה ונכונה. לשמחתך, זוהי בדיוק התזונה שתאפשר לך לרדת...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com