הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
אוכלים עם העיניים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שלישי, 10 אוקטובר 2017 08:11

צילום אוכל הוא תחום נרחב ופופולארי מאוד. כל מסעדה יודעת שעליה להציג ולפרסם אוכל שנראה טוב על הצלחת כדי לגרום לאנשים להגיע ולטעום

אוכל יכול להיות מגרה מאוד, גם אם רק מסתכלים עליו, ללא הרחה או מישוש. הנראות של אוכל לעיתים מספיקה והמשפט העתיק שקובע שאנחנו אוכלים גם עם העיניים, הוא נכון מאוד. לא סתם שפים רבים משקיעים מאוד בצלחות ובהצגה של האוכל, שכן הם יודעים שהלקוח מצפה לקבל לא רק משהו טעים, אלא משהו שגם נראה טוב.

לאור החשיבות של הנראות, יש חשיבות גדולה גם בצילום של האוכל. יש הרבה חובבנים שמצלמים את המנות שהם מקבלים במסעדות בעזרת הטלפונים הסלולריים, אך בתוך כך, תחום צילום אוכל הוא נרחב מאוד ומסעדות רבות משתמשות בצלמי אוכל מקצועיים כדי לפרסם בשלטי חוצות או ברשתות החברתיות ואפילו לשים את התמונות בתפריט.

צילום אוכל הפך בשנים האחרונות לתחום חשוב מאוד בפני עצמו. הטרנד הקולינרי תפס תאוצה הן בעולם ובמיוחד בישראל, ויש צורך רב בצלמי אוכל מקצועיים שידעו להוציא את המירב מכל תמונה. לכל תחום יש את הסודות שלו, וגם בצילומי אוכל צריך לדעת לעבוד ולגרום למנות להיראות יפות ומושלמות, גם אם הן לא כל כך טעימות.

גדילה משמעותית ברווחים

תמונה טובה יכולה לגרום לאנשים להגיע למסעדה, גם אם לא שמעו עליה בעבר. צילום אוכל הנעשה בצורה מקצועית וטובה יוכל להביא לגדילה משמעותית מאוד ברווחים של המסעדה. בנוסף לכל, צילום אוכל זה כיף גדול, אנשים אוהבים לצלם בצורה חובבנית וכן להתחיל ולבשל בעצמם.

כאשר רוצים למצוא את הצלמים המקצועיים לצילום אוכל, שווה להסתכל בתיקי העבודות, לשמוע את האני מאמין של הצלם ולראות את ההתאמה בין איש המקצוע ללקוח. המטרה היא לייצר צילומים טובים שיגרמו לאנשים לבוא ולטעום את האוכל במסעדה. כמעט אין מסעדות כיום שלא משתמשות בצלם אוכל טוב, ובצדק מוחלט.


 
מאמרים נוספים :

» תגידו צ'יז

צילום אוכל כיום הוא כלי שיווק חשוב לכל בעל עסק, ובתחום עוסקים גם חובבנים וגם מקצוענים. תמונות טובות יכולות להיות כרטיס הביקור שלכם כחובבן או כעסק אוכל כיום הוא התחביב של הרבה מאוד אנשים. מה שבעבר היה נחלתם של שפים וסבתות, הפך למשהו שהרבה מאוד אנשים צעירים אוהבים להתנסות בו....
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com