הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
אוכל מעולה זה גם בילוי PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 27 נובמבר 2018 07:41

 

 

העידן החדש הוא כזה אשר מחזיר מחדש את השירות האישי אל הצרכן, ואיזה מקום יכול להיות הכי אישי מלבד המקום הזה שבו אדם פורש אל עיסוקיו בצורה הכי פרטית שיכולה להיות, הבית שלו?

 

עם כל המעבר אל רכישות לא ישירות ורכישה של שירותים בצורה הכי עקיפה כמעט ללא מגע מול בני אדם, יש לא מעט אנשים אר חשים געגוע אל השירות הישן והטוב שהם היו מקבלים פעם, כשאר המוכר כבר היה זוכר את שמם ואפילו את שם משפחתם.

 

בתחום של ההסעדה השירות כולל הרבה מאוד אנשים והרבה מאוד מסעדנים, וכאן זו הדרך לעשות את השינוי על ידי הזמנה של שף לבית שמביא את כל האוכל הטעים הזה, ואף מכין אותו מול עיני הסועדים למנות הכי טריות.

 

מביאים את השף הביתה

למה בכלל צריכים להביא שף לבית כאשר יכולים די בקלות להגיע אל אחת מאותן מסעדות שאר נמצאות בכל רחבי הארץ? מכיוון שלא תמיד זה נוח להגיע אל מסעדה, בייחוד כאשר מתכננים אירוח עבור אירוע קטן משתתפים שבו עדיין רוצים כי הארוחה תהיה ברמה מאוד גבוהה.

 

זה המקום הזה שבין מסעדה קטנה לאירוע לבין עריכה של אירוע בבית. זה החוסר בזמן או ביכולת ליצור ארוחה בת שלוש מנות עבור כל אחד מן האורחים כאשר למרות הכל רוצים לבצע את ההשקעה עם אוכל שלא כולל מזטים ושאר מאפים מוכנים.

 

אירוח שבו השף הוא אטרקציה בפני עצמה, עם הכנה של כל האוכל ממש מול האורחים, אשר רואים את הכל מוכן שלב אחר שלב, ובינתיים מפתחים את הרעב לקראת הארוחה. לפעמים מסעדה היא לא האווירה הרצויה, וארוחת שף בבית היא הפתרון הכי מוצלח מכל בחינה.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com