הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
אחת ולתמיד: מלצרים או בופה באירוע החתונה? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
רביעי, 03 אפריל 2019 09:03

אם חשבתם שתצטרכו רק להחליט מה האורחים שלכם יאכלו באירוע החתונה שלכם, כדאי שתחשבו שוב. עוד לפני שתבנו את תפריט האירוע שלכם, יהיה עליכם לקבל החלטה בדבר שיטת הגשת המזון לאורחים: באמצעות צוות של מלצרים שירותיים, או דווקא בשירות עצמי בשיטת הבופה?

מלצרים: הארוחה מוגשת בהדרגה לשולחנות

אז שיטת ההגשה הראשונה המוצעת לכם היא שיטת הגשה באמצעות מלצרים. מדובר על השיטה הקלאסית והסטנדרטית ביותר: הארוחה המרכזית מוגשת אל שולחנות האורחים בהדרגה. כמקובל, המלצרים מעניקים שירות אישי לכל אורח, כאשר הם שואלים כל אחד ואחד מהם מה הוא ירצה לאכול מתוך מגוון האפשרויות המוצע.

החיסרון בשיטת הגשה זו נעוץ בעובדה שרחבת הריקודים נקטעת פעמיים: גם עם הגשת המנה הראשונה, וגם עם הגשת המנה העיקרית. האם תרצו שרחבת הריקודים שלכם תתרוקן פעמיים במהלך האירוע?

בופה: הגשה עצמאית עם כל היתרונות האפשריים

מנהלי אירועים של אולמות אירועים בתל אביב ימליצו לכם כמעט פה אחד על הגשת הבופה. מדובר על השיטה הפופולארית ביותר נכון להיום. שיטה זו מבוססת על העיקרון כי המנות הראשונות וגם המנה העיקרית, מוגשות בנקודת זמן אחת באירוע – מיד לאחר טקס החופה. האוכל מוגש בצורה של בופה, מה שאומר שכל אורח משרת את עצמו עצמאית ומגיש לעצמו את האוכל.

היתרונות של הגשה זו: ראשית, אינכם צריכים לשלם את שכר המלצרים. שנית, רחבת הריקודים שלכם לא נקטעת – האוכל מוגש בפעם אחת, ומיד לאחר שהאורחים מסיימים לאכול, מתחילים לרקוד!

אירוע עם מלצרים נחשב מיושן יותר ובופה יותר מודרני?

במידה רבה, כן. שיטת ההגשה באמצעות המלצרים נחשבת מעט מיושנת, וכזו שמאפיינת את האירועים שנחגגו בשנות ה-80 ה-90. שיטת הבופה נכנסה בהדרגה אל האירועים, כאשר תחילה לקהל האורחים היה קצת קשה לעכל את העובדה כי הם יגישו לעצמם את האוכל. כל עוד אתם דואגים למספר עמדות מזון בכדי שהאורחים שלכם לא יצטרו לעמוד בתור לאוכל, הרי שמדובר על שיטת ההגשה האידיאלית.

זיכרו: הבחירה המתאימה היא מה שמתאים לכם

עם זאת, עליכם לזכור כי אין כזה דבר נכון או לא נכון. באירוע החתונה שלכם, המותאם במידותיו אליכם – אתם עושים את הבחירות הטובות ביותר עבור עצמכם. ישנם זוגות שעבורם שיטת המלצרים היא הבחירה הטבעית, בעוד ישנם הזוגות שברור להם כשמש כי הם ירצו להגיש את האוכל לאורחים באמצעות הבופה. איזו שיטה מתאימה לכם?


 
מאמרים נוספים :

» 10 טיפים מושלמים לחתונה בחוץ

אם החלטתם להתחתן תחת כיפת השמיים אז שיהיה במזל טוב! חתונות בחוץ הן יפות ורומנטיות. עם זאת יש לקחת בחשבון כי הם לא קלים לאירגון כפי שזה נראה. אך אם תעקבו אחר הטיפים הללו תוכלו להיות בטוחים כי ביום החתונה אתם תתעופפו מרוב שימחה. 1. תגרמו לאורחים שלכם להרגיש בנוח - ותחשבו על מזג...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית אחת ולתמיד: מלצרים או בופה באירוע החתונה?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com