הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
איזה מוצרי שיער באמת עובדים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י בין מאות מותגי שיער איזה מהם באמת עובדים   
שבת, 16 פברואר 2019 19:34

היום שטיפול פשוט בשיער הפך להיות הוצאה של כמה מאות שקלים כל אחת רוצה לטפל בשיער שלה בעצמה בבית ולחסוך עד כמה שאפשר את עלויות הטיפול.

זה מתחיל בחיפוש אחרי מוצרי שיער שבאמת יעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר, אבל איזה מבין כל המותגים שיש לנו היום באמת עובדים ואם בכלל הם עובדים.

בשביל עשינו לכם את הבדיקה וגילנו שיש מוצרי שיער שכדאי מאוד להימנע מהם ויש מוצרי שיער שהם חובה שיהיו על כל מדף תכשירים בארץ.

אז נתחיל קודם כל במוצרים שיש לכל אחת (וכמובן גם לכל אחד, אגב זה נכתב בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד, כל אחד יכול להריגש גם מה שבא לו אני לא שופט אתכם).

המוצר הבסיסי ביותר בו אנו עושים את עיקר השימוש הוא השמפו, ככל שאנו משתמשים בשמפו שמתאים לסוג השיער שלנו אנו רק מטיבים עם השיער.

הרבה פעמים נשמעים קולות שהתפקיד של השמפו הוא רק לנקות את הקרקפת והשיער, וזה נכון בהחלט התפקיד של המשפו הוא בהחלט לגרום לשיער להתנקות וגם לקרקפת אבל היום הטכנולוגייה מאפשרת נו לבצע גם טיפול ולהחדיר חומרים בריאים לשיער כבר במהלך החפיפה הפשוטה והיומיומית.

כן בחירת שמפו מתאים חשובה מאוד להצלחת הטיפול ומה זה אומר ? 

נניח ויש לכן שיער עבה, ואת בוחרת דווקא להשתמש בשמפו של שיער דליל שמעניק נפח אז כבר נוצרת כאן בעיה מאוד קשה כי במקרה כזה לא רק שיש לך שיער עבה אלא את גם מעבה עוד יותר את השיער שלך.

לכן חשוב מאוד לדעת איך לטפל בשיער לבד בצורה נכונה ובדרך מקצועית וזה אומר בחירת מוצרים נכונים ופעולה לפי הוראות היצרן.  

 
מאמרים נוספים :

» מה הופך מוצרי שיער למקצועיים יותר או פחות

מה הופך מוצר שיער ממוצר שיער רגיל למוצר שיער מקצועי ממוצע השיער הוא מוצר מקצועי עוד פעם אנחנו רואים מוצרי שיער שרשום עליהם שזה מוצר מקצועי ומוצר איכותי או מוצרים לשימוש ביתי הרבה מאוד מוצרים לשימוש ביתי קיבלו במסטיק מה כזאתי של מוצרי שיער שהם פחות איכותיים והם לא מקצועיים...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com