הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
איך בוחרים את המילים המתאימות ביותר להצעת הנישואין? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
שלישי, 01 ינואר 2019 15:20

הצעת הנישואין היא הצעה של פעם בחיים, מה שמביא גם המון גברים להשקיע את כל שהם יכולים בהצעה מרגשת ויוצאת דופן. לצד הטבעת המרהיבה ובחירת הלוקיישן לכרוע בו ברך, מושקעת מחשבה גם במילים שיאמרו בהצעה – נאום הצעת הנישואין. אז איך באמת בוחרים את המילים המתאימות והמדויקות ביותר לאירוע כל כך נדיר? לפניך שלוש הצעות שונות לנאום ההצעה המרגש:

היצמדות לקלאסיקות: נאומי האהבה הגדולים

בעוד ישנם הגברים המשננים נאום אהבה ייחודי שהם כתבו לבת הזוג שלהם, גם ישנם הגברים שבוחרים לדבוק בנוסחאות מנצחות: נאומי האהבה הגדולים של כל הזמנים. אהבה היא תחום העיסוק הגדול ביותר באומנות, כך שניתן למצוא שירים, סיפורים וסרטים העוסקים באהבה – הכוח הגדול ביותר. אם כן, האפשרות הראשונה היא להיצמד אל נאומי האהבה הגדולים ולדקלם אותם בפני אהובתך במעמד הצעת הנישואין. נאומים שכאלו יוצרים טון קלאסי ומחוייך להצעה, כאשר תמיד תוכלו לצטט יחד את המילים הכל כך משמעותיות שבהן בחרת ביום המרגש ביותר שלכם כזוג.

הנאום האישי: מרגעים משותפים לבדיחות פרטיות

אפשרות נוספת ובמידה רבה גם זו הפופולארית ביותר היא הנאום האישי. הצעת הנישואין הינה הפקה בפני עצמה, המתחילה עם חיפוש טבעת מתוך שלל דגמים של טבעות אירוסין בורסה ומסתיימת עם ארגון ההצעה. בנאום ההצעה שלך שיסתיים בשאלה "התנשאי לי?", תוכל להעביר אותה חוויה זוגית-רומנטית, דרכה תעברו מסע המציין את הרגעים המרגשים ביותר שלכם כזוג: מהדייט הראשון, דרך המעבר שלכם אל דירה משותפת ועד הרגע בו הבנת שהיא האחת. ברגעים מרגשים שכאלו יהיה כדאי גם להכניס בדיחות פרטיות שישברו את הקרח ויגרמו לה לצחוק.

מלבך אליה: ספר לה עד כמה אתה בר מזל

סוג נוסף של נאום הצעת נישואין שתוכל להיצמד אליו הוא הנאום בו אתה מספר לה עד כמה אתה בר מזל. נאומים אלו פופולארים מאד, ונדמה כי הנשים הזוכות להצעת הנישואין מחבבות את הז'אנר הזה יותר מכל הז'אנרים האחרים. לפני שתשלוף את הטבעת, תוכל לספר לה מה היא עבורך, עד כמה אתה בר מזל, עד כמה אתה מודה על האהבה הגדולה שהיא מעניקה לך ובפני מה אתה מתחייב בפניה לקראת החיים המשותפים שלכם יחד. לאחר שתתקשר את האהבה הגדולה שלך אליה ותשקף בפניה עד כמה היא משמעותית לך, תוכל להוציא את טבעת האירוסין המרהיבה שבחרת לה. מכאן? ההכנות אל אירוע החתונה מתחילות. 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית איך בוחרים את המילים המתאימות ביותר להצעת הנישואין?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com