הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
איך בוחרים פעילות יום הולדת לילדים? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
שלישי, 18 יוני 2019 11:23

אם יש דבר שהילדים קצת פחות מסתדרים איתו הוא שעמום. כשאתם מארחים את החברים הטובים שלכם ליום הולדתכם, הרי שקפה ועוגה בהחלט יוכלו להספיק. כשאתם מארחים את החברים הטובים ביותר של ילדכם לרגל יום ההולדת? הרי שאתם צריכים לחשוב על פעילות משותפת.

אם גם אתם שואלים את עצמכם איך בוחרים פעילות ליום ההולדת, דעו כי אתם לא לבד. מדובר על "שאלת השאלות" שמעסיקה המון הורים, כאשר באמצעות מספר שאלות מנחות ניתן להגיע אל הפעילות האידיאלית והמהנה ביותר!

1.מהו מספר הילדים שתזמינו לחגיגת יום ההולדת?

ראשית, נסו לאפיין את גודל החגיגה של ילדכם. ישנן פעילויות שמתאימות לקבוצות גדולות של ילדים, בעוד ישנן פעילויות שמתאימות רק לקבוצה קטנה. כך לדוגמא: במידה ואתם מארחים -25 ילדים (כמספר ילדי הגן), הרי שתוכלו לבחור בפעילות מסוג השכרת מתנפחים לאירועים. עם זאת, למספר ילדים קטן יותר יהיה כדאי לשדך פעילות אינטימית כדוגמת סדנת יצירה או פינת ליטוף.

2.כמה כסף תרצו להשקיע בפעילות?

שאלה נוספת שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא כמה כסף תרצו להשקיע בפעילות. מטבע הדברים, כל זוג הורים בעל תקציב שונה, כך שחשוב ליצור שידוך בין התקציב ובין הפעילות. ככלל, פעילויות המבוססות על חומרים (סדנאות יצירה, בישול וכן הלאה) יהיו יקרות יותר בגלל חומרי הגלם. עם זאת, פעילות כדוגמת מתקנים מתנפחים שגם לא מצריכה מפעיל, תהיה לכם זולה יותר.

3.יום הולדת בחורף או יום הולדת בקיץ?

באיזו עונה אתם עתידים לחגוג את יום ההולדת של ילדכם? ישנן פעילויות שמתאימות מאד לימי הקיץ החמים, וכאלו שמתאימות לימי החורף הקרירים. לדוגמא, בימי הקיץ תוכלו לעשות פעילת עם רובי מים לילדים, חגיגה תחת כיפת השמיים עם מקפצות או רכיבת אופניים משותפת. בחורף לעומת זאת, אתם מוגבלים ועליכם לחגוג בחלל פנימי. אפשרויות לאירועי חורף: קוסם, ליצן, קריוקי כן הלאה.

4.התחשבו בהעדפות האישיות של ילדכם

והדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לקחת בחשבון עם בחירתכם בפעילות ליום ההולדת, הוא כמובן את ההעדפות של ילדכם. אמנם אתם יודעים טוב יותר עבור ילדכם מה טוב בעבורו, אך כל עוד מדובר על ילדים גדולים, כדאי מאד לקבל החלטות בשיתוף פעולה מלא. בסופו של דבר, שביעות הרצון של ילדכם היא החשובה ביותר ביום זה – הבטיחו כי הוא יצפה בהתרגשות לפעילות, יתגאה בה בפני חבריו ויהנה ממנה מאד בחגיגות יום ההולדת שלו!


 
מאמרים - עמוד הבית בית ומשפחה בית ומשפחה כללי איך בוחרים פעילות יום הולדת לילדים?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com