הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
איך הסעות עובדים חסכו לעסק שלי הרבה כסף PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י עלי ברגר   
שלישי, 21 אוגוסט 2018 13:45

איך יכולות הסעות לעובדים לייעל את העסק ולחסוך בהוצאות? אחרי שחתמתי על חוזה של שירותי הסעה בשביל החברה שלי (20 עובדים) יש לי 4 תשובות טובות לשאלה הזו.

 

יותר ויותר חברות וארגונים גדולים עוברים לשיטת הסעות לעובדים. זאת הסיבה שגם אני שקלתי את זה ועכשיו אני גם יודע מדוע. להפעלת הסעות עובדים בחברה בינונית או גדולה יש יתרונות רבים, גם עבור המעסיק וגם עבור העובדים עצמם ולצד החיסכון הכלכלי ההסעות מאפשרות גם התייעלות ארגונית ושיפור תהליכי העבודה.

 

תנאי בסיסי ביותר להצלחת העניין הוא לשכור את שירותי ההסעות מחברה מקצועית עם זמינות גבוהה וצי רכבים חדש, חשוב שהרכב יהיה נוח וחס וחלילה שלא יהיו תקלות טכניות שישאירו את העובדים שלכם תקועים בכביש. אני בחרתי לעבוד עם אחת החברות הגדולות בארץ – טיולי אתרים, ועד היום, שנה אחרי תחילת השירות זכינו רק ליחס אדיב ותנאי נסיעה נוחים ורגועים, מענה טלפוני בזמינות גבוהה מאוד (מחכים 15 שניות גג על הקו) ואפס תקלות. אני ממליץ עליהם בחום.

 

היתרונות הגדולים בהסעות עובדים

 

 

היתרון הראשון זו העובדה שעם הסעות עובדים כל הצוות מגיע באותו זמן למקום העבודה ומתחיל את יום העבודה ביחד. בלי פקקים ובלי איחורים.

 

היתרון השני הוא כלכלי. הסעות עובדים חסכה כסף לחברה שלי. איך? במקום לשלם החזרי נסיעות או הוצאות דלק ואפילו לתת רכב בליסינג, העובדים מקבלים שירותי הסעות נוחים שייקחו אותם בתחילת יום העבודה ויחזירו אותם הביתה בסופו. זה מאפשר להם עוד זמן לקרוא חדשות בדרך לעבודה, לנמנם או לנהל סידורים, במקום שזה יבוא על חשבון שעות עבודה. מדובר בחסכון כספי משמעותי עבור חברות מבלי לפגוע בהטבות של העובדים.

 

היתרון השלישי הוא יתרון גם עבור מנהלי החברות וגם עבור העובדים. אם עד היום העסקתי רק עובדים שגרים באזור או שיש ברשותם רכב, הרי שעם שירותי הסעות יכולתי להעסיק גם עובדים ממקומות רחוקים יותר. אותו הדבר לגבי העובדים עצמם, שכעת לא חייבים לחפש מקום עבודה רק בסביבה הקרובה להם או להיות תלויים בהוצאת רישיון ורכב זמין. שירותי הסעות מרחיבים את אפשרויות התעסוקה לכל הצדדים. כל מה שהעובד צריך הוא להגיע לתחנת רכבת מרכזית בתל-אביב ולעלות העל ההסעה. בלי צורך למצוא או לשלם על חנייה.

 

היתרון הרביעי הוא תהליך הייעול עבור החברה עצמה. כאשר העובדים מגיעים בתחילת היום נמרצים ורגועים, הם יכולים להתחיל את העבודה מלאים בכוחות. בנוסף, במהלך הנסיעה המשותפת הקשרים בין העובדים מתהדקים וזה מוביל ליחסים טובים ולשיתופי פעולה פוריים. להפתעתי העובדה שהחברה העמידה לרשות העובדים שירותי הסעה איכותיים ונוחים התפרשה על ידם כהטבה משמעותית שמקלה עליהם מאד, וכל אלו ביחד העלו את תפוקת העבודה.

 
מאמרים - עמוד הבית רכב והובלה הובלות ושינוע איך הסעות עובדים חסכו לעסק שלי הרבה כסף
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com