הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
איך לבחור טכנאי מחשבים אמין? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י נתי   
שבת, 08 ספטמבר 2018 19:59

המחשב בבית או בעבודה כבר לא עובד כמו פעם? אתם לפתע קולטים כי המחשב איטי מידי ולוקח לו זמן רב להיטען? ייתכן כי תצטרכו להיעזר בשירות טכנאי מחשבים כדי לפתור את הבעיה. במקרים בהם ישנן תקלות במחשבים כמו אלו שציינו ועוד, טכנאי מחשבים אמין יגיע לביתכם וינסה לפתור את התקלה.

כיצד הוא עושה זאת?

ראשית, טכנאי המחשבים יגיע עם כלי לסריקת המחשב. שנית, לאחר סריקת המחשב הטכנאי יוכל להצביע לכם אם יש תקלה אחת או יותר במחשב. ולבסוף, לאחר אישורכם, טכנאי המחשבים יפתור את הבעיה בהתאם לסוג התקלה. אך לפני שתזמינו טכנאי לביתכם, כדאי כי תקראו מספר טיפים איך לבחור טכנאי מחשבים אמין.

המלצות, מקצועיות וניסיון

שלושת הדברים הללו, הן אלו הקובעים ביותר לפני שמזמינים בעל מקצוע לבית. כאשר מדובר במחשב האישי שלכם המכיל לבטח את עבודתכם, את זכרונותכם ועוד דברים חשובים, כדאי כי תתנו דגש גבוה היותר ותבררו היטב לפני שתזמינו אותו אליכם לבית. המלצות: ניתן למצוא חוות דעת במגוון אתרים כמו: זאפ, מדרג, גוגל מפות, פייסבוק ועוד. עשו טובה לעצמכם, והשקיעו עוד 3 דקות כדי לשמוע את חוות הדעת של לקוחות אותו בעל מקצוע. מקצועיות: את אלו לא תוכלו לבדוק בעצמכם (אלא א"כ אתם מומחים לא פחות ממנו..), אך כדאי כי תבדקו אלו לקוחות גדולים יש לו כמו חברות מוכרות או עסקים גדולים שעובדים איתו על בסיס קבוע. שיטה נוספת לבדוק את רמת המקצועיות שלו היא באמצעות בירור אי אלו לימודים הוא סיים, האם זה לימודי תעודה קצרים? או תואר? או בכלל שהוא רכש "מקצועיות" עם הזמן... ואחרון, ניסיון: בררו את שנות הניסיון של טכנאי המחשבים. במידה והוא וותיק ומכיר את עבודתו מול מגוון סוגי המחשבים והתוכנות, כנראה כי תוכלו להסתמך עליו. 

דרך נוספת ובטוחה

אם כל הבדיקות הנ"ל כבדות לכם מידי, ואין לכם ממש את הזמן או הכוח לעשות זאת, פשוט פנו אל חברה המחזיקה בחסותה מגוון טכנאי מחשבים מכל הסוגים, אשר בטוח יוכלו להעמיד לשירותכם טכנאי מחשבים המכיר את סוג הבעיה הספציפית אצלכם. בנוסף, חברה כזאת, תוכל לשלוח אליכם טכנאי בזמינות קרובה (בשל היותה מחזיקה מספר טכנאים ולא רק אחד התלוי בהספק שלו ובזמן שלו).

 


 
מאמרים - עמוד הבית טכנולוגיה ומדע טכנולוגיה איך לבחור טכנאי מחשבים אמין?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com