הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
איך לעשות פוליש לרצפות? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י גיא   
חמישי, 26 יולי 2018 15:45

איך לעשות פוליש לרצפות?

פוליש לרצפות זה בדרך כלל עיסוק המתאים לחברות המתמחות בתחום ולו בגלל הצורך בציד מתאים והכירות טובה עם חומרי ההברקה והניקיון. אך אם יש לכם ידיים טובות, גישה למכונת פוליש ואתם חובבי אתגרים, אתם מוזמנים לנסות, כך:

אז איך מתחילים?

חשוב לזכור כי פוליש לרצפות הוא תהליך ארוך ולא פשוט הדורש גם הבנה בתחום. לפני שמתחילים הכי חשוב שהרצפות יהיו נקיות ויבשות, לכן מומלץ (ואת זאת יבצע גם בעל מקצוע) לבצע שטיפה יסודית לפני תחילת העבודה. את השטיפה יש לבצע פעמיים: בפעם הראשונה בכדי לנקות את האבק והלכלוך שצברה הרצפה, ובפעם השנייה שוב עם מים נקיים בכדי לוודא את הניקיון. חשוב לעבור על המרצפות באופן יסודי ומעמיק שורה אחר שורה ולא לפסוח על אף פינה.

לפני תחילת הפוליש עצמו ניתן לבצע ליטוש למרצפות העשויות אבן. לרוב מה שנדרש הוא ליטוש עדין שהוא אינו יקר אך דורש מכונה מיוחדת ועבודה של בעל מקצוע. כדאי לשים לב כי עבודת הליטוש מותירה אבק, ולכן לא מומלץ לבצע אותה לאחר הניקוי.

קרצוף הפוליש למרצפות

הדרך לעשות זאת תלויה בסוג הפוליש ובסוג המרצפות. ישנו ספוג מיוחד המותאם לביצוע הפעולה (גם הוא תלוי בסוג הפוליש, המרצפות ועוצמת הטיפול) ולעתים יש צורך בשימוש במכונה מיוחדת המותאמת לביצוע הפוליש בצורה מיטבית. בפוליש ווקס מספיקה שכבת קרצוף אחת, אך בפוליש קריסטלי יש לחזור על פעולת הקרצוף ארבע או אפילו חמש פעמים ולחכות לייבוש מלא. בכדי להשיג תוצאה מיטבית יש לוודא כי הרצפה יבשה לחלוטין ואין אף טיפת מים העלולה לפגום ביעילות הטיפול.

בכדי להשלים את המלאכה יש לשייף את הרצפה (עם צמר פלדה או סקוטש, תלוי בסוג הפוליש) למען מראה מבריק וחלק באמת. בכדי לא ליצור בריצוף נזק בלתי הפיך יש לבצע מלאכה זו בעדינות רבה ורק עם הכלים המותאמים באופן ספציפי לסוג הריצוף שלכם.

לסיכום

ביצוע פוליש לרצפות זו מלאכה לא פשוטה הדורשת הרבה זהירות ומכשור מתאים. עבודה הנעשית באופן לא מוצלח עלולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים לריצוף, ולכן חשוב להיות במעקב מתמיד אחר מהלך העבודה. אנו מומחים בכל סוגי הפוליש ושמחים להעניק ייעוץ דרך המספר 1234567 או אם תשאירו פרטים באתר.


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית איך לעשות פוליש לרצפות?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com