הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
איך נהוג כיום לשלוח לאורחים הזמנות לאירוע? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י גאיה גרדן   
ראשון, 11 מרץ 2018 09:46

למרות הטכנולוגיה המתקדמת שכולם נהנים ממנה כיום, עדיין לא נמצאה הדרך להזמין את האורחים שלכם אל חתונה בנס ציונה באמצעות שליחת מסרים המבוססים על כוח המחשבה. מה כן עליכם לעשות? לשלוח להם הזמנות שישקפו בפניהם את כל פרטי האירוע. איך עושים זאת? זו כבר החלטה שלכם!


מה שהיה אז: דופקים על דלתות האורחים:


בעבר, הזמנת האורחים הייתה מתבצעת בצורה מסורתית יותר ואינטימית יותר: שליחת הזמנות אל תיבת הדואר הייתה מסתמנת כאקט שאינו מספיק מכבד את האורחים, ועל כן בני הזוג היו מתאמים עם האורחים מועד שבו הם יוכלו להגיע אל ביתם על מנת למסור להם את ההזמנה ביד. למרות שמדובר על מסורת נפלאה, בקצב החיים המהיר בו חיים כיום מדובר על משימה כמעט בלתי אפשרית שאינה תואמת את החיים המודרנים. אז איך אתם תזמינו את האורחים שלכם אל חתונה בנס ציונה?


מה קורה היום: הזמנה בדואר, התראה במייל:


כיום הזמנת האורחים מתבצעת בדרך שלא מצריכה מבני הזוג המאורסים יותר מדי. מצד אחד, ישנם הזוגות שבוחרים לשלוח את ההזמנות המוכרות בדרך המוכרת: איגרת בתוך מעטפה שבה כל פרטי האירוע והיא נשלחת בדואר. מנגד, ישנם גם הזוגות שבוחרים לחסוך את עלות הדפסת ההזמנות והם מזמינים את האורחים בדרך מודרנית יותר – דרך המייל. אכן, אפשר לעשות שימוש בפלטפורמות מקוונות ודיגיטליות, וכך לשלוח את ההזמנות גם באמצעות הודעת SMS או דרך קבוצה סגורה בפייסבוק.


ואפשר להזמין את האורחים גם בדרך מקורית יותר:


אל חתונה בנס ציונה תוכלו להזמין את האורחים בדרכים קצת יותר מקוריות וכך גם להפוך את ההזמנה לחוויה שיוצרת ציפייה לקראת האירוע. אפשרות אחת היא לצלם קליפ לחתונה ואותו לשמור בתוך USB שישלח לאורחים. בכדי לצפות בפרטי האירוע שלכם יהיה עליהם לחבר את ה-USB והוא גם ישאר להם במתנה כמזכרת מכם. אפשרות נופסת היא לשלוח לאורחים בלון בדואר שעליו מודפסים פרטי האירוע. בכדי להיחשף אל פרטי האירוע יהיה עליהם לנפח אותו. הזמנת האורחים הינה חלק בלתי נפרד מהפקת האירוע שלכם, כך שכדאי להשקיע גם בחלק זה. 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית איך נהוג כיום לשלוח לאורחים הזמנות לאירוע?
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com