הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
איך נמנעים בקלות ממתקינים לא מומלצים לדוד? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י קוני   
חמישי, 19 יולי 2018 12:58

לא אחת נמתחה ביקורת חריפה מאד על אנשי מקצוע המנצלים את התום של הלקוחות. כל מבוקשם של הצרכנים הוא לעבוד אל מול איש מקצוע אמין, שיעניק שירות טוב במחיר טוב. מה שקורה לא אחת הוא שאותם אנשי מקצוע, מנצלים את מצוקתם הרגעית, או לכל הפחות את הצורך של אותם הלקוחות. ניצול זה בא לידי ביטוי באיתור תקלות שכלל לא קיימות, מחירים מופקעים ושירות שהוא הכל חוץ ממקצועי. אתם מעוניינים בשירות של התקנת דודי שמש? רגע לפני שאתם בוחרים טכנאי, כך תדעו איך להימנע מאלו שאינם מומלצים.


טיב ההמלצות: ממי קיבלתם את ההמלצות על המתקינים?

הדרך הטובה ביותר להגיע אל המתקינים המומלצים היא באמצעות המלצות שאתם מקבלים. האתגר הגדול? לדעת היכן מלקטים המלצות. כל עוד קיבלתם את ההמלצות מקרובי משפחה, חברים או מכרים אחרים, הרי שאתם יכולים להיות שקטים כי קיבלתם את ההמלצה מאדם המעוניין בטובתכם. שימו לב כי בעת שאתם מלקטים המלצות באינטרנט, אתם חשופים להמלצות שתולות שאינן תמיד משקפות באמת את איכותם של אנשי המקצוע. ההמלצה? גלשו באתרים ופורומים מומלצים בהם משתמשים אמיתיים מחליפים מידע על אנשי מקצוע.


מחיר השירות: מחיר נמוך, ממוצע או גבוה מאד?

למרות שישנם מחירים מומלצים עבור התקנה של דודי שמש, עדיין ניתן למצוא את אותו השירות בדיוק בכמה מחירים שונים. המון פעמים המחיר עבור הלקוחות הוא השורה התחתונה, אך לא תאמינו אפילו עד כמה המחירים המוצעים לכם יכולים לספר לכם על טיבו ואיכותו של הטכנאי. מחירים גבוהים מדי לדוגמא משקפים טכנאים לא אמינים, שסביר שגם עבור תיקונים ידרשו במחירים גבוהים מאד. מחירים נמוכים מדי לעומת זאת לא מעידים גם הם על טכנאים איכותיים, אלא בעיקר על טכנאים לא מנוסים. חפשו אחר הטכנאים שמציעים מחירים הוגנים – כאלו המשקפים את המחירים הממוצעים לשירות התקנת הדוד.


המקצועיות: האם איתרו לכם תקלות בדוד בטלפון?

כל עוד מדובר על התקנת הדוד, הרי שאין צורך בבדיקות מקדימות בטלפון של הטכנאים אל מול הלקוחות. מנגד, בעת שהשירות שאתם צריכים הוא של תיקון דודי שמש, הרי שלא באמת ניתן לאתר את התקלה בטלפון. המשמעות? על הטכנאי להגיע אליכם, לבצע את הבדיקות הנדרשות ולאבחן את התקלה. במידה ואבחנו לכם את התקלה בטלפון וגם נתנו לכם כבר מחיר, דעו כי מדובר על טכנאים שמחפשים קיצורי דרך קלים לגזור קופון על חשבונכם. 
מאמרים נוספים :

» אילו תקלות בדוד השמש זקוקות לתיקון מהיר

אילו תקלות בדוד השמש זקוקות לתיקון מהיר? כמעט כל תקלה בדוד שמש זקוקה לתיקון מהיר. התיקון הוא הדרך היחידה למנוע פגיעה באיכות החיים ולאפשר חזרה לשגרה. דוד שמש הוא בין האמצעים החשובים העומדים לרשותנו בבית ובעסק. אנו מנצלים את הדוד על בסיס יומי ומשתמשים בו כדי לחסוך בהוצאות על...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית איך נמנעים בקלות ממתקינים לא מומלצים לדוד?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com