הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
איך עד היום גברים לא הציעו נישואין במקום הזה? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
רביעי, 02 ינואר 2019 15:02

מי אמר שמתחם האירועים בו תתחתנו יארח אתכם רק באירוע החתונה? אם גם אתה מחפש אחר לוקיישן מיוחד ובעל משמעות גדולה להציע בו נישואין, דע כי המתחם בו אתם עתידים להתחתן יכול להיות הלוקיישן האידיאלי. כבר זמן רב שאתם מדברים על המתחם בו תתחתנו לאחר שתתארסו? זה הזמן שלך להפתיע ובגדול.

מתחם האירועים – המקום בו תחגגו את האהבה הגדולה שלכם

אינספור רעיונות עולים לאוויר במטרה למצוא את המקום המושלם להציע בו את הצעת הנישואין. ממש כמו אירוע החתונה, גם הצעת הנישואין הינה אירוע חד פעמי, כך שכל גבר רוצה להבטיח כי הוא אכן מציע את ההצעה בדרך הכי מרגשת, במקום הכי רומנטי ועם המילים הכי מדוייקות. מתחם האירועים עליו אתם מדברים כבר המון זמן הוא המקום האידיאלי להציע בו את הצעת הנישואין. מדובר על פתיחת מעגל מרגש, כאשר סגירת המעגל תהיה עם אירוע החתונה שלכם.

חשוב לתאם מראש עם מנהל האירועים לפני ההצעה

אז איך נערכים להצעה שכזאת? הדבר הראשון הוא כמובן לעשות את הצעד המשמעותי ביותר והוא לרכוש את טבעת האירוסין. בכל חנות תכשיטים בעלת שם ישנם דגמים רבים של טבעות אירוסין זהב לבן וצהוב, כך שכדאי להתחיל את החיפושים כחודש לפני ההצעה המתוכננת. אחרי שאתה מוצא את הדגם החביב עליך, תוכל לעשות את הצעד הבא: לתאם עם מתחם האירועים את הגעתכם. מובן כי בת הזוג שלך לא תדע דבר או חצי דבר על ההצעה המתוכננת. אז איך תוכל להביא אותה אל המתחם מבלי לעורר את חשדה? פשוט ספר לה כי אתם מוזמנים לאירוע מטעם מקום העבודה שלך. מהר מאד היא תבין כי האירוע הוא בעצם האירוע שלה...

ולמען אפקט מרגש יותר: גם המשפחה תחכם לכם

אם אתה רוצה להפוך את הצעת הנישואין הייחודית למרגשת אפילו יותר, תוכל להפוך את ההצעה מהצעה בארבע עיניים להצעה משפחתית וגדולה. כל בני המשפחה הקרובים לכם יחכו לכם שם, כך שיווצר אפקט מרגש ונדיר, בו עוד לפני אירוע החתונה הגדול כולכם מתאחדים לחגיגות שינוי הסטטוס הזוגי שלכם.


 
מאמרים נוספים :

» טבעות אירוסין – על האהבה ועל ההשקעה

כמו בכל נושא גם השוק של טבעות אירוסין ניזון מטרנדים עולמיים. על פי מה נקבעת האופנה בענף הטבעות? מי קובע איזה טבעות נענוד? טבעות אירוסין זהב לבן או אולי טבעות אירוסין זהב צהוב. מהנתונים עולה כי שלושה גורמים  מרכזיים משפיעים בעניין האופנה של טבעות אירוסין, נשים יפות ומפורסמות ,...
מאמרים - עמוד הבית צרכנות שירותים ומוצרים קניות איך עד היום גברים לא הציעו נישואין במקום הזה?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com