הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
איך צובעים שולחן ממתכת PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 16 אפריל 2019 06:38

אין כמו לחדש לחג הפסח. זה כיף להשיג את התוצאה של סדר וניקיון יסודי שהופך את כל הבית לכזה שלובש מראה של חג. מה הבעיה עם חג הפסח? עד כמה שזה נהדר לחדש לחג האביב יש לקחת בחשבון כי כל הניקיון והסדר הללו גורמים גם לרכישות שבכלל אין בהן צורך בכלל. מה עושים כדי למעט ברכישות עד כמה שאפשר? שוקלים לחדש פריט שמצב מעולה שרק מצריך צביעה מחדש.

 

החשיבות של שימוש מחדש

אם נודה על האמת אנחנו דור של צרכנים שעוברים מפריט אחד לשני בצורה מאוד מהירה, מבלי לתת את העת לגבי הבעיה שנוצרת עם זבל כה רב. נכון, המודעות למחזור רק הולכת וגדלה, ועדיין, בפחי האשפה בבתים עצמם אין חלוקה לפי סוגים כנהוג בהרבה מאוד מדינות מפותחות נכון להיום. כך, כאשר רוצים לשדרג את המראה של שולחן מתכת שנמצא בגינה, ניתן לעשות זאת עם צבע למתכת ושעה אחת פנויה בלבד. השולחן לאחר מכן יראה נהדר וממש כמו חדש, והטבע יודה לכם על העבודה והשימוש מחדש בפריט קיים.

 

הצביעה הכי פשוטה

אולי זה נשמע בתור מטלה אחת נוספת מבין שלל של מטלות שאותן צריכים לבצע לקראת החג, אבל הפעולה של צביעה של פריט אחד קטן מימדים היא בהחלט כזו שאותה ניתן לבצע במהירה, ואפילו בהנאה מרובה. מה כבר צריכים על מנת לצלוח את המשימה בהצלחה רבה? להשיג צבע למתכת שמתאים להגנה על הפריט גם מחלודה ולפעול לפי הוראות הצביעה שמופיעות על גבי האריזה. הבחירה של הגוון היא עניין של טעם אישי בלבד, ורק כדאי להקפיד על עבודה ללא לחץ, במקום מאוורר ועם כל הציוד הנדרש מההתחלה ועד לייבוש הסופי.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com