הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
איכות חיים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שלישי, 10 אוקטובר 2017 06:16

אם גם אתם יכולים להרשות לעצמם לפנק את עצמכם אחת לתקופה עם פינוק חדש לשיפור מצב הרוח, סימן שאתם בכיוון הנכון

 

אתם מבלים שעות רבות במשרד במטרה להספיק לסיים את כל המטרות והיעדים שהבוס שלכם הציב לכם, מתייחסים לכל משימה ברצינות הכל על מנת לקבל את הבונוס הרבעוני שלדעתם מגיע לכם. הרי כבר חשבתם ותכנתם מה לעשות עם בונוס זה וכיצד לפנק את עצמכם ולרכוש את שעון טיסו שרציתם תקופה ארוכה אבל לא יכולתם להרשות לעצמכם.

מחקרים רבים מעידים על מנת לשמור על איכות חיים גבוהה, חשוב מאוד לזכור לדאוג לעצמנו ומידי פעם אף לרכוש איזה פריט יקר שיפנק אותנו ויעשה לנו הרגשה טובה במהלך היום יום. מדובר ברכישת פריטים שלא עוסקים בחיים או מוות, אבל לאחר הרכישה שלהם אנחנו שמחים ומבינים כי היה מדובר במהלך נכון.

חשוב מאוד לזכור כי יש לבצע את רכישות אלו בצורה מדורגת ולאחר חשיבה כלכלית מעמיקה, ישנם פריטים רבים שלא ניתן לרכוש ברגע שהם יוצאים אל המדפים וזאת בשל העלות הגבוהה של המוצר, נוסף על כך, ישנם עוד הוצאות שאתם צריכים לקחת בחשבון שהן בעלות חשיבות גבוהה יותר, כגון: שכר דירה, משכנתא, אוכל, בריאות ועוד.

אנשים רבים, מעידים כי במידה והם מצליחים לבצע את החשיבה הכלכלית בצורה הנכונה, ולעמוד בתקציב החודשי שקבעו לעצמם, הם מסוגלים לפנק את עצמם עם פריט חדש אחת לתקופה וזה הסוד שלהם למוטיבציה הרבה בעבודה וביום יום על מנת ליצור עוד הכנסות ולהגדיל את תזרים המזומנים שלהם.


מתנה מושלמת

אחת מהפריטים שאנשים רבים נוטים לרכוש לעצמם פעם או פעמיים בחיים הינו שעון טיסו מדובר באחד מהשעונים היותר ותיקים בעולם, והוא אחד מהמובילים בתחום. שעון זה עשוי מחומרי גלם איכותיים ורק במקרים נדירים ישנו צורך בשליחת השעון לתיקון בשל תקלה.
גם מקרים של החלפת סוללה הינם נדירים ומתרחשים פעם בעשור להבדיל משעונים אחרים שבהם החלפת הסוללה מתרחשת בתדירות גבוהה הרבה יותר.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com