הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
אירוע טעים בצפון PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שישי, 10 אוגוסט 2018 07:02

אוכל הפך להיות הדבר הזה אשר לא רק מחבר בין אנשים אלא מקיים עסקים רבים שיש להם את הזכות החשובה הזו להביא אוכל לאנשים שמגיעים רעבים או כאלה שרוצים לחוות חוויה יוצאת דופן ושונה מכל האוכל שאותו הם רגילים לאכול בבית ומכירים.

מסעדות גורמה משגשגות בצורה בולטת בשנים שבהן עידן האוכל נעשה לדבר חשוב ועיקרי בכל סוג של בילוי, אבל אצל אנשים אשר לא מתגוררים באזור של מרכז הארץ ההגעה אל מסעדת שף היא בגדר דבר בלתי אפשרי. לשם כך יש את האפשרות החדשה יחסית של הזמנה של שף פרטי בצפון עד לבית, וכך כולם נהנים מאוכל ברמה של גורמה מתי שהם צריכים.

 

מי אחראי על האוכל

מה זה אומר למעשה כי יכולים להזמין שף פרטי אשר מגיע אל אזור הצפון על מנת לאכול ארוחה ברמה גבוהה של יכולות קולינריות של שף? בדיוק זה. לא צריכים להתעסק עם חיפוש אחר המסעדה הכי קרובה אל אזור המגורים, בפרט כאשר מעדיפים אזור אינטימי ועוד יותר כאשר מתכננים הגעה של חברים ובני משפחה ושם רוצים לערוך ארוחה טעימה שעליה עמל שף פרטי.

בעידן של היום נותני השירות מגיעים אל הלקוחות, להיכן שהם נמצאים, ולכן הרלבנטיות של שף פרטי בצפון נכונה היום אי פעם וחוסכת גם את העלויות של הקמת מסעדה וגם מביאה את כל הטוב הזה בצורה טרייה וטעימה אל הבית של הסועדים.

בכל אופן זה תמיד מומלץ לוודא את הסגנון של האוכל ואת הניסיון של השף שאותו מבקשים להזמין, ומאותו הרגע והלאה להתכונן אל חוויית אכילה יוצאת דופן ואישית שלה לא ממש רגילים.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com