הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
אירוע קטן בכמה צעדים פשוטים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
ראשון, 30 דצמבר 2018 10:24

הרבה מאוד אנשים מפנים את הזירה של הבית לקראת עריכה של אירוע קטן, וגם עבור אירועים מן הסוגים אלה יש לבצע השקעה נכונה עם התמקדות בשלושה אלמנטים שיהפכו את היום הזה לזיכרון מתוק ממש. פעלו לפי העיקרים הללו ותגלו עד כמה זה קל להפיק אירוע קטן שבו כל אחד נהנה.

 

דואגים לאוכל טעים

קרוב לודאי שהדבר שאותו האורחים בכל סוג של אירוע זוכרים הוא את העובדה כי האוכל היה בשפע והוא היה גם מאוד טעים. אנשים אשר מגיעים אל אירוע הם כאלה שבאים גם לסעוד ולא רק לשמח את בעלי השמחה שהזמינו אותם, ומכאן זה חשוב להבין כי הבאה של שף על האש עבור אירוע הוא אקט אשר מראה על השקעה באורחים ומביא ניסיון רב בבשרים אל עבר אירוע מושלם.

 

מקשטים לכבוד האורחים

אורחים אוהבים להרגיש אווירה של אירוע וסיבה למסיבה, ולשם כך כדאי מאוד להכין את המקום עם אזור שבו יכול לפעול בצורה נוחה שף על האש שמכין את כל האוכל הבשרי, לצד אזור שבו יכולים כל האורחים לשבת לארוחה טעימה לאחר שכל האוכל המושקע הזה כבר מוכן לאכילה. את כל אחד מן האזורים כדאי לקשט עם מפות יפות ושאר קישוטים שהולמים את האירוע ועורכים זירה יותר הולמת לאירוע, גם אם הוא קטן.

 

מוזיקה להאזנה ולריקודים

אומנם זה נחמד שאפשר לשבת לשיחה עם אנשים שלא רואים בכל יום באירוע, אבל תמיד זה יותר נעים לשמוע סוג של מוזיקת רקע שלא ממש מפריעה ואיתה נכנסים אל תחושה של מסיבה. אם מתכננים על אזור של ריקודים אז עדיף להביא תקליטן, או מנחה ערב של שירה במידה וקריוקי זה הדבר הכי אהוב על כולם.

 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com