הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
איתור כספים אבודים בהצלחה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י Maniv   
שני, 20 מרץ 2017 15:14

איתור כספים אבודים

אין כמו לזכות בסכום כסף נאה סתם ככה מהשמיים. מי לא היה רוצה להתעורר בוקר אחד ולגלות להפתעתו שהוא זכה בסכום כסף של 500 ₪ למשל? ומה אם מדובר על 5,000 ₪? נכון שמדובר על תרחיש אופטימי שכל אחד יכול להזדהות איתו? למעשה, רוב האנשים נמצאים בדיוק במצב הזה, שבו מגיע להם כסף שהם עבדו למענו לא מעט שעות, אך שכחו לחלוטין מקיומו והמשיכו הלאה במהלך חייהם. מי זוכר בכלל את העבודה ההיא שביצעתם בזמן התואר הראשון? ומה לגבי העבודה שעשיתם אי שם לפני תקופת הצבא? רוב האנשים אינם לוקחים ברצינות את העבודות האלו, ולכן לא חושבים כלל לבדוק מה המעסיקים ההם הפרישו עבורם. איתור כספים אבודים, מאפשר לכם לבצע בדיוק את הפעולה הזאת.

כל היתרונות של איתור כספים אבודים

כאמור, רוב האנשים שחיים היום בארץ זכאים לסכומי כסף לא מבוטלים. למעשה, גם אם מדובר על סכום של 500 ₪, זה עדיין שווה את הטרחה היות ומדובר על בונוס חביב שתמיד כיף לקבל. רוב האנשים אינם מודעים כלל לקופות הפנסיה השונות שנפתחו עבורם, בכל פעם שהם עזבו מקום עבודה אחד ועברו לאחר. כתוצאה מכך הרצף נקטע, ובכל פעם נפתחה עבור העובד קופת פנסיה חדשה. המצב דומה גם כאשר מדובר על קופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות נאמנות. רוב האנשים אינם מקפידים להישאר עם היד על הדופק, וכתוצאה מכך מאבדים לאורך השנים לא מעט כסף.

לסיכום, אין ספק כי לרוב האנשים בארץ מגיע למצוא את הכסף האבוד שלהם. כל אחד ואחד החליף במהלך חייו לפחות מספר עבודות, וכתוצאה מכך נפתחו עבורו לא מעט קרנות השתלמות, פנסיה, גמל וכדומה. הדרך הכי טובה לא לתת לכסף הזה להיעלם, היא באמצעות יועץ פנסיוני שיוכל לסייע לכם לאתר את כל הכספים האבודים ולעשות סדר. חלק גדול מהקרנות האלו לא היו פעילות במשך שנים, דבר שגרם להעלאת דמי הניהול בצורה משמעותית. לפעמים דמי הניהול יהיו גבוהים יותר מאשר התשואה שמגיעה לכם, לכן חשוב לתת לאיש מקצוע לבצע עבורכם איתור כספים אבודים ולהתמקח על דמי הניהול.


 
מאמרים - עמוד הבית כספים כספים כללי איתור כספים אבודים בהצלחה
Copyright © 2017. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com