הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
אל תוותרו על קבלת הפנים באירוע של עצמכם! PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י טיפים לקבלת הפנים באירוע שלכם   
חמישי, 13 דצמבר 2018 12:13

גם אם אתם חשים מותשים לאחר כל הארגונים שלכם לאורך היום, מומלץ לכם בחום לצאת מחדר החתן והכלה ולארח את האורחים היקרים לכם בשלב קבלת הפנים. האם באמת תהיו מוכנים שלא לקחת חלק בחלק משמעותי כל כך באירוע שלכם שאתם חוגגים פעם בחיים שלמים?


מחמש שעות לשלוש וחצי שעות של אירוע:


למעשה, מספיקה בהחלט הסיבה הזו על מנת לשכנע אתכם להיות נוכחים בשלב קבלת הפנים. אתם עומלים רבות לקראת אירוע החתונה, לא ישנים בלילות ולא נותנים לעצמכם מנוח במטרה להפיק את האירוע המושלם ביותר. עם זאת, לא אחת נשקלת ברצינות המחשבה להמתין בחדר החתן והכלה עד לטקס החופה. התוצאה? אתם בעצמכם מפסידים חלק מהאירוע של עצמכם. אירוע חתונה, ללא כל קשר אם הוא נחגג בערב באמצע השבוע או ביום שישי בצהריים, נמשך כחמש שעות לערך. נעדרתם משלב קבלת הפנים? הפסדת שעה וחצי ממנו.


ארחו את האורחים שלכם כפי שהם מצפים:


כשאתם מזמינים אליכם אורחים לארוחת ערב, תוכלו לדמיין מצב שבו הם פותחים בעצמם את הדלת, מתיישבים בסלון וממתינים לכם שתסיימו את הבישולים האחרונים? מובן שלא. אתם רוצים לארח אותם על הצד הטוב ביותר, אתם פותחים להם את הדלת ומקבלים אותם ומגישים להם שתייה. בדיוק כך עם אירוע החתונה שלכם: אתם גם מארחים באירוע זה, כך שחשוב שתהיו נוכחים בשלב קבלת הפנים לחבק, להתרגש ולנשק את כל האורחים שהגיעו לברך אתכם. הם מצפים לכם, אל תאכזבו אותם!


תיעוד האירוע הינו נרחב יותר ואישי יותר:


מנהלי אירועים של גני אירועים בתל אביב ממליצים בחום לכל הזוגות להיות נוכחים בשלב קבלת הפנים גם בגלל הסיבה הבאה: אחרי טקס החופה, יהיה לכם קשה מאד להצטלם עם כל האורחים ולחלק את עצמכם בין כולם. מנגד, בשלב קבלת הפנים האורחים מגיעים בהדרגה, כך שיש לכם הזדמנות להעניק לכל אחד מהם תשומת לב, להצטלם איתם ולהודות להם על שהגיעו. בנוסף, התיעוד מהאירוע הינו נרחב ואישי יותר, ומרבית התמונות שלכם עם האורחים יצולמו בשלב זה.

 
מאמרים - עמוד הבית צרכנות שירותים ומוצרים שירותי ארגון ארועים אל תוותרו על קבלת הפנים באירוע של עצמכם!
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com