הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
ארגז וילונות ויתרונותיו PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י עדי ארזי   
רביעי, 27 פברואר 2013 17:19

קיימים סוגים שונים של ארגזי משאיות כגון ארגז פתוח, סגור או ארגז קירור, וכול ארגז מיועד לסוג אחר של הובלות ומטענים. אחד מסוגי הארגזים המבוקשים והנפוצים ביותר עבור משאיות הינו ארגז וילונות. זהו ארגז סגור שבדומה לארגז פתוח מיועד לשאת מטען שאיננו נדרש לתנאים מיוחדים, כמו סביבה יבשה או בטמפרטורה מנוטרת. יחד עם זאת, יתרונם של ארגזים אלו על פני ארגזים פתוחים הינו בכמות גדולה יותר של מטען שהם מסוגלים להוביל, ובהיותם אמצעי תובלה נוח וקל לשימוש שכן כול שנדרש הוא להסיט את וילון הארגז ולהעמיס את הסחורה. בתוך כך, חשוב שארגז הוילונות יהיה איכותי ועשוי מחומרים עמידים בפני שחיקה.

ארגז וילונות - מוצר חכם ומתקדם

ארגז וילונות המיוצר על ידי חברה איכותית ומקצועית הינו מוצר שהושקעו בתכנונו ידע וטכנולוגיות מתקדמים, פרי פיתוחם של מהנדסים המתמחים בייצור מרכבי משאיות, המבינים את הדרישות ותנאי העבודה של ארגזים אלו. לכן, ארגזים וילונות איכותיים הינם מוצר פונקציונאלי, עמיד, בטוח ופשוט לשימוש. בנוסף, ארגז מסוג זה עשוי מחומרי גלם חזקים בעלי כושר עמידות גבוה, כמו קשתות תמיכה מגלוונות, וגג פיברגלס עבה ומבודד עם מזרוני פוליאוריטן המיוצר כיחידה אחת ללא חיבורים. כך מובטח כי מוצר זה ישרת את בעליו נאמנה לאורך שנים רבות.

חוזקם של ארגזי וילונות

למעשה, ארגז וילונות הינו ארגז סגור שנועד לסחורה הדומה לזו שמוטענת על ארגז פתוח, תוך שמירה על מידה גבוהה יותר של בטיחות השינוע בעזרת משאית. ארגזי הוילונות מיוצרים מפרופילים חזקים בעלי משקופי ברזל מכופף, המסוגלים לעמוד בעומסים ובלחצים גבוהים, מקנים ניצול אופטימאלי של אורך המרכב ללא עמודים, ומונעים את שקיעות גג הארגז עם השנים. זאת בנוסף על מבנהו הייחודי של הארגז המונע את כיפוף או שקיעת המבנה הכללי. לכן, בעת רכישת ארגז חשוב לבדוק את חוזקה ועמידותה של הקונסטרוקציה, ואת התאמתה לסוג המטען הנדרש להובלה.

 

נוחות העבודה עם ארגז וילונות

ארגז וילונות הינו ארגז סגור המצטיין ביעילות, קלות ונוחות פריקת וטעינת הסחורות. כול שנדרש הוא הסטה מהירה של וילון המשאית הצידה כך שניתן לשנע את המטען ללא עיכובים מיותרים ותקלות. בנוסף, שלא כמו בארגז סגור בו עשוי להיווצר חיכוך עם המתכת, בארגז הוילונות בעיה זו לא קיימת. לכן, בעת רכישת הארגז יש לוודא בין היתר את נוחות הפתיחה והסגירה המאפשרות חיסכון משמעותי בזמן עבודה.

 

בטיחות מטען המשאית

ארגז הוילונות מספק מחסום חזק ובטוח להגנת התכולה המובלת. עמידות זו באה לידי ביטוי ברצפת מתכת חזקה ומבודדת באמצעות הזרקת פוליאוריטן, וילון איכותי, עבה וכבד משקל, פרופילים איכותיים מאלומיניום, ומותחני נעילה מנירוסטה המאבטחים את סחורות במשקל רב. יש לציין כי בארגז וילונות איכותי יישמרו הן איכות המטען והן על שלמות הארגז עצמו לאורך שנים רבות.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com