הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
ארוחה לכל האורחים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 16 אוקטובר 2018 14:27

בעת בה ישנם אנשים אשר מוזמנים להגיע אל אירוע חגיגי שאותו שמחים לבלות עם חברים נוספים ובני משפחה, זה חשוב מאוד להתעכב לא רק על החזות של הבית אלא גם להתעכב על כל מה שקשור אל הארוחה עצמה. הרי אף אחד לא מצפה לראות אוכל פשוט לאירוע חגיגי, וככל שמדובר באירוע חשוב יותר כך גם המנות שמוגשות צריכות להתאים.

נכון להיום ספורים הם האנשים אשר מוכנים לקחת על עצמם את התהליך של הכנת המזון, כאשר רבים מחפשים אחר חברת קייטרינג שמולה יכולים לסגנן את המנות ואף להגיש בסיוען את הארוחות אל האורחים, מנה אחר מנה. זה חוסך הרבה מאוד כסף וגם הרבה מאוד זמן יקר, בכך שמביאים שף פרטי כשר אל החגיגה שנעשית גם למאוד טעימה.

 

מכינים ארוחה לטעם האורחים

מתי צריכים להתעכב על הכנה של ארוחה כשרה? כשאר יודעים כי מדובר ברוב של אורחים שמגיעים מרקע מסורתי דתי, ועבורם זה מאוד חשוב לוודא כי הארוחה היא כזו אשר לא גורם להם לחטוא על ידי אכילה ממטבח ומאכלים שלא נושאים תג "כשר".

ככל שמדובר בקהל אורחים יותר דתי, כך יודעים עד כמה צריכים להשקיע עם סוגים שונים של כשרויות שקיימות ורווחות באזורים מסוימים, ואת זה כדאי לתאם מראש מול שף פרטי כשר שיודע כבר להתאים את כל הנדרש כדי שכולם ירגישו בטוחים להאכיל ולאכול.

כמובן שראוי לבדוק את הכל מבעוד מעוד, עוד בשיחות הראשוניות בטלפון, ורק לאחר מכן ליצור את הארוחות השונות לפי הטעם האישי של יוצאי כל סוגי העדות. אחרי הכשרות זוכרים את הטעמים, וככל שאלה יתאימו אל האורחים שבאים, כך יזכרו האירועים בתור אירועים שהיו טובים.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com