הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
ארוחת מלכים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שני, 02 אוקטובר 2017 12:03

כל אחד ואחד יודע כי הדבר הכי חשוב באירוע הוא האוכל, חשוב מאוד שהאוכל יהיה מגוון וטעים על מנת שהאירוע ייזכר לטובה

 

אתם חוגגים בר מצווה לילד שלכם, והחלטתם לא לשכור אולם, אלא לעשות אירוע מצומצם בחצר הבית של סבא וסבתא. כעת אתם מנסים לתאם עם כל הספקים, על מנת שכולם יהיו מרוצים והאירוע יהיה מוצלח. ברור לכולם כי הספק החשוב ביותר הוא איש הקייטרינג היודע לכולם בכינוי שף לאירועים האחראי על בישול כלל המנות וקביעת התפריט מראש לאחר פגישה עם בני הזוג.

כיום יותר ויותר שפים מחליטים לעזוב את המסעדות יוקרה בהם הם עובדים ולהתחיל ולעבוד כפרילנסרים בתור שפים לאירועים, בין היתר ניתן למצוא את שפים אלו מגיעים לאירועים כגון חתונות, בר או בת מצווה ועוד. שפים אלו הבינו כי באירועים אלו הם יכולים להגדיל את ההכנסה שלהם בצורה משמעותית, בעוד ההשקעה שלהם הינה מינימלית וזאת בשל העובדה כי אין כל צורך לשכור מקום ולשלם לצוות מלצרים ועוד.

לאור סיבות אלו, המבחר כיום בשוק שמגיעים לחפש שף לאירועים הינו גדול מאוד ויש לבצע עבודת מחקר קצרה על מנת להבין איזה שף הכי מתאים לאירוע שאתם רוצים להפיק. ראשית עליכם לבדוק בדיוק מהי ההתמחות של אותו שף שאתם מתעניינים, לאחר מכן מומלץ לנסות ולדבר עם לקוחות קודמים של השף שיכלו לספר לכם על אופן העבודה עמו, האם הוא באמת הבין מה הם רצו, וכיצד ההתנהלות למולו הייתה.


עבודה מהבית

שפים רבים הבינו כי בעזרת השקעה כספית מינימלית של הקמת דף בפייסבוק ומגוון תמונות של אירועים בהם הם בישלו, הם יכלו להתחיל וליצור לעצמם שם שיגרום ליותר ויותר אנשים להמליץ עליהם ובכך להגדיל את כמות הלקוחות שלהם. כיום אין כל צורך במסעדת פאר על מנת ליצור לעצמך שם ומעמד כאחד מהשפים המובילים בישראל.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com