הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
ארמני על היד PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
חמישי, 18 מאי 2017 05:17

האופנה היא דבר שעוטף את כולנו. בין אם נרגיש כי אנחנו אנשים שחוסכים בהוצאות על דברים שהם כביכול שטחיים ובין אם אנחנו אנשים שאוהבים להתעטף במותגים מוכרים שמסייעים לנו להראות מי אנחנו ואת הקשר שלנו אל רמה מסוימת בחברה. האופנה תמיד תהיה שם. גם כאשר אנחנו מנסים שלא להיות חלק מכך, הדרך היחידה שיכולה להתקיים היא רק על ידי חיים במקום מרוחק שבו מקיימים את עצמנו בצורה הכי בסיסית ועצמאית שאפשר.

מותגים היו פעם נחלת העשירים בעלי הממון בלבד, אבל כיום, הכסף כבר נמצא גם אצל "פשוטי העם" אשר ממתגים את עצמם עם מוצרי יוקרה שאולי מגיעים בשכבה הנמוכה יותר של העלויות, אבל עדיין נמצאת שם יחד עם כל יתר השמות המוכרים והאהובים על כולם. כך, רכישה של שעון ארמני לגבר כבר אינה נחלתו של מעמד האצולה, אלא דבר שכל אחד יכול לעשות עבור עצמו, או בתור מתנה.

 

יודעים מה השעה בסטייל

כולנו מצהירים משהו כאשר אנחנו יוצאים מעבר לדלת של הבית, אל ההמון. אנחנו בוחרים בקפידה את התספורת, את הבגדים שאנחנו לובשים ואפילו את הבושם שאותו אנשים מסביב מריחים שעות אחר כך. זה לא פלא כי מותגים אהובים מתפשטים אל עבר צריכה המונית יותר, כי כולם אוהבים להרגיש מהמעמד הגבוה, גם אם בפועל אין להם את הממון הרב שיש לאנשים מסוימים בארץ וברחבי כל העולם כולו.

רכישה של שעון ארמני לגבר מאפשרת לכל אדם לעשות הרבה יותר מאשר לדעת את השעה בהינף יד, אלא פשוט להיראות עדכני שאפשר עם צו של אופנה אשר עדיין מחבק במידה ניכרת גם את שלל המוצרים מבית אימפוריו ארמני, אם זהו הבושם, השעון או הבגד.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com