הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
באיזה יום באמת כדאי לכם להתחתן? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
רביעי, 22 מאי 2019 09:07

ישנם זוגות שעוד לפני שהם בוחרים מקום להתחתן בו, הם בוחרים את היום שבו הם יתחתנו. לא כולם מודעים לכך, אך כל יום בלוח השנה מתומחר בעלות שונה לחלוטין. אז באיזה יום אתם תשברו את הכוס בחופה ותהפכו מאורסים?

אירוע בתחילת שבוע: שוברים את השביזות וחוסכים כסף

אולמות אירועים ברחובות יפתחו בפניכם את יומן האירועים ויאפשרו לכם להתחתן בכל יום שרק תרצו. עם זאת, חשוב שתדעו מהי המשמעות הכלכלית של כל יום, ובעיקר איך הוא משפיע על אופי האירוע שלכם. במידה ואתם מתחילים את הפקת האירוע עם תקציב מצומצם יחסית, ההמלצה החמה ביותר היא להתחתן ביום ראשון או שני. אירועים אלו נחשבים לאירועים בתחילת השבוע, כאשר רמת הביקוש שלהם היא הנמוכה ביותר.

כך, ישנו פוטנציאל לחיסכון כספי לא קטן. כשאתם חוגגים את האירוע בתחילת השבוע, אתם מצד אחד מאזנים את שביזות יום א' הידועה עם אירוע שמח, אך קחו בחשבון כי יהיו גם אורחים שיעזבו את האירוע מוקדם יותר מאחר ועליהם להתעורר למחרת מוקדם למקום העבודה.

חתונה באמצע השבוע – אתנחתא מהשגרה

אירועים ביום שלישי ורביעי הם אירועים שנמצאים בקו התפר שבין תחילת השבוע ובין סוף השבוע. מקום טוב באמצע? בהחלט. מצד אחד, אין את תחושת הכבדות של תחילת השבוע שרבים הזוגות שחוששים ממנה, אך מצד שני אין זה אירוע קלאסי של סוף שבוע. מבחינת עלויות, אירוע ביום שלישי או רביעי יהיה מעט יקר מאירוע בראשון או בשני, אך זול יותר מאירוע בחמישי או שישי.

אירוע בסוף השבוע: היום המבוקש והיקר ביותר

היום הנחשק והמבוקש ביותר על ידי הזוגות המאורסים הוא ללא כל ספק היום החמישי בשבוע. מאחר ומדובר על אירוע שעובדים עליו לא מעט (וזאת עוד לפני שדובר על כך שהוא אירוע של פעם בחיים), זוגות רוצים להאריך את האירוע כמה שרק אפשר. עם אירוע ביום חמישי – בהחלט ניתן ליהנות מאירוע מעט ארוך יותר, פשוט מאחר והאורחים שלכם יכולים להתמסר לרחבת הריקודים גם עד השעות הקטנות.

המעגל הקרוב שלכם יחגוג אתכם בכל יום ובכל שעה

מנהלי אירועים מנוסים מעידים כי בסופו של דבר, המעגל הקרוב אליכם ביותר הכולל את בני המשפחה והחברים, יחגוג אתכם בכל יום ובכל שעה. לכן, במידה ותקציב האירוע שלכם לא מאפשר לכם לעשות את הבחירות הטבעיות שאתם רוצים לעשות, דעו כי אין באמת סיבה לחשוש. חלום האהבה שלכם יתגשם בכל יום בשבוע!

 
מאמרים - עמוד הבית בית ומשפחה בית ומשפחה כללי באיזה יום באמת כדאי לכם להתחתן?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com