הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
בחירת בעל מקצוע לתיקון תריס חשמלי PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י amir769   
רביעי, 07 מרץ 2018 14:07

 

תיקון תריס חשמלי מצריך זמן פנוי - ידיים פנויות

מי שמחליף תריס גלילה ידני לתריס חשמלי, יודע שזה אירוע מרגש, לו ולשאר בני הבית. זה כמו הכנסת מדיח כלים לבית או איי-רובוט. כל המטרה של מכשירים אלו היא לשחרר אותך מעשיית פעולות שהן אומנם יומיומיות ושיגרתיות, אבל הן גוזלות זמן ומאמץ, ואילו ה"צעצוע" החדש מייתר אותן לחלוטין. בלחיצת כפתור, הבית נקי מאבק, הכלים שטופים או שהתריס נסגר או נפתח. והידיים שלך וגם הזמן שלך נותרים פנויים.

לא הכל ורוד

אך כמו כל מכשיר חשמלי, גם תריסים חשמליים עלולים להתקלקל. כמו כל מכשיר חשמלי, כשקונים אותו, לא ממש חושבים על תקלות אפשריות, ומסתפקים בקבלת תעודת אחריות, במקרה של מכשירים מסויימים, ובזה זה נגמר. אבל כשרוכשים תריס חשמלי לא תמיד חושבים על כך שיכולות להיווצר עם הזמן תקלות, ומה שעולה בראש זה מקסימום שהרצועה תיקרע, כמו בתריס הידני.

למי כדאי לפנות כשמתקלקל התריס

אז כמו שאמרנו, תריס חשמלי אינו חף מתקלות, וכשזה קורה, השאלה היא למי כדאי לפנות בנוגע לתקלות בתריס החשמלי. האם כדאי לפנות לחברה שנותנת שירות לתיקון תריס חשמלי – חברה שמתמחה בתחום של תיקון תריס חשמלי או שאולי כדאי לפנות לאיש מקצוע שהינו אדם פרטי. היתרון בפניה לאדם פרטי היא שזה עשוי להוזיל את המחיר במידה ניכרת. לעומת חברה שנותנת שירות, שאצלה המחיר קבוע, ועשוי להיות יותר גבוה. אך מצד שני ניתן להיות רגועים שאיש המקצוע שהחברה תשלח, בטוח שניתן יהיה לסמוך עליו כי הוא מבין ובעל ניסיון בתחום. וגם מקבלים אחריות על התיקון, במידה והתקלה לא טופלה כראוי.

מצד שני, במידה ובחרתם להשתמש בשירותיו של איש מקצוע פרטי תמיד כדאי לבדוק ולברר עליו כמה שיותר פרטים, בעיקר ממי שאתם מכירים. בירור הוא דבר שיכול למנוע מכם נזק גם כספי וגם לתריס עצמו. אחרי הכל אינכם רוצים למצוא את עצמכם לאחר מספר ימים בלי כסף ועם תריס מקולקל, שהתקלה בו לא טופלה כראוי.

עשו את הבירור כראוי ותרוויחו. 
 
מאמרים נוספים :

» טכנאי עבור תיקון תריס חשמלי

טכנאי עבור תיקון תריס חשמליזה בלתי נמנע בחיים שמוצר חשמלי בבית מתקלקל. אבל תריס חשמלי שהתקלקל והפסיק לעבוד, זה אחד הדברים שאפשר ממש להשתגע ממנו. בין אם הוא נשאר סגור או פתוח, בין אם הוא באמצע או בתחילת הסגירה. התריס מפסיק לעבוד. לא זז לא למעלה ולא זז למטה. בהתחלה מתעלמים...

» תיקון תריסים חשמליים: אליה וקוץ בה

כאשר התריס של חדרנו מתקלקל - תיקון תריס חשמלי הוא דבר הכרחי ואי אפשר לדחות אותו. למרות זאת, הדבר הראשון שרובנו נעשה כאשר התריס בדירתנו ישבוק חיים הוא פשוטו כמשמעו כלום. האג'נדה ששולטת בעולמנו היא: אם נתעלם מהבעיה, היא (אולי) תעלם. לרוב המזל, יש הרבה מקרים שלא תואמים את הכלל הנ"ל......
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית בחירת בעל מקצוע לתיקון תריס חשמלי
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com