הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
בחירת גן ילדים במודיעין על פי המלצות של הורים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י אביב אלון   
שלישי, 19 פברואר 2019 21:14

רובנו מבססים את בחירת הגן בעבור ילדנו על המלצות של הורים אחרים. את ההמלצות תוכלו לקבל מחברים, בני משפחה וגם מהורים תושבי מודיעין שחברים בקבוצות פייסבוק מתאימות. כיום, הורים רבים מפרסמים בקבוצות ההורים בקשה לקבל המלצות על גנים. הורים שילדיהם נמצאים בגני ילדים במודיעין שמחים לסייע וממליצים בהתאם על הגן בו ילדם נמצא כעת או שהה בעבר.

 

על מנת שתצליחו לבחור נכון גן ילדים במודיעין אספנו מספר טיפים שיעזרו לכם לבחון את ההמלצות ולהבדיל בין המלצות אותנטיות של הורים לבין המלצות שנשתלו בצורה גלויה או סמויה על ידי בעלי הגן.

 

איפה כדאי לבקש המלצות על גן ילדים במודיעין?

 

על מנת לקבל המלצות אותנטיות כדאי לפרסם מראש את הבקשה להמלצה על גן ילדים במודיעין בקבוצות של הורים או אימהות במודיעין. אם תפרסמו את הבקשה בקבוצות כלליות של תושבי העיר מודיעין או בקבוצות שמשמשות בעלי עסקים – אתם מגדילים את הסיכויים שלכם לקבל המלצות לא אובייקטיביות מבעלי הגן.

 

איך בודקים את ההמלצות?

 

בכדי לשלול שההמלצה המצוינת שקבלתם על גן מסוים נכתבה על ידי בעל הגן או נציג מטעמו כדאי להציץ בפרופיל של האדם שכתב את ההמלצה. אם הגעתם לפרופיל עסקי של גן – תדעו שמדובר בהמלצה לא אותנטית. אם הגעתם לפרופיל בו מפורסמים מסרי שיווק על הגן תוכלו גם כן לדעת שמדבר בהמלצה של בעלי הגן ולא של הורים.

 

בכדי לבחור נכון גן ילדים במודיעין כדאי לקבל על הגן לפחות 3 המלצות מ-3 הורים שונים. נצלו את ההזדמנות על מנת לשאול את ההורים שאלות נוספות בכדי לוודא שהגן אכן תואם את הצרכים והציפיות שלכם מבחינת מיקום, שעות פעילות, מחירים, גילאים ומדיניות.


 
מאמרים - עמוד הבית בית ומשפחה בית ומשפחה כללי בחירת גן ילדים במודיעין על פי המלצות של הורים
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com