הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
בית דפוס בתל אביב PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י בית דפוס בתל אביב   
שלישי, 14 אוגוסט 2018 10:46

בית הדפוס ספידגרף הינו בית דפוס מקצועי ואיכותי הממוקם באחת השכונות היפות בלב תל אביב. כל פיסת נייר נראית יפה יותר אחרי שעברה תחת הידיים של ספידגרף.

בית הדפוס ספידגרף, גאה ביכולת שלו לתת חיים ואישיות אל תוך הכתב והדפוס. שירותי הדפוס הקיימים אצלנו בחברה כוללים מגוון רחב ביותר של סוגי דפוס שונים הנותנים מענה לצרכים רבים של כל לקוח.

תוכלו אצלנו לקבל ולהדפיס את כל אפשרויות ההדפסה הקיימות כמו לדוגמא, כרטיסי ביקור, או הדפסים על מעטפות, כרטיסי ברכה מעוצבים וססגוניים, פולדרים מודפסים המיועדים למטרות שונות, פנקסים אשר עוסקים בעולמות תוכן ומשלחי יד שונים ומגוונים וכמובן מוצרי פרסום למיניהם. אנו מאפשרים ומספקים סוגים שונים של הדפסה על דפים מסוגים שונים וסגנונות צבע מגוונים על פי דרישות הלקוח או התאמתם של הפריטים המדוברים. תוכלו לקבל הדפסה של שחור ולבן או של גיווני צבע, הכל על פי ההזמנה. כל אלו ועוד דברים רבים אחרים תוכלו לקבל אצלנו בבית הדפוס.

שירותי מקצועי ואישי המשלב איכות ללא פשרות

בנווה צדק, בלב השכונה הפסטורלית של תל אביב שוכן לו בית הדפוס שלנו. הצוות המקצועי שלנו מלווה אונו כבר שנים, צוות זה מיומן ואיכותי, אשר עושה את העבודה שלו בצורה המדויקת והיצירתית ביותר. אמנם בית הדפוס שלנו נצא בתל אביב אך יחד עם זאת אנו מספקים את השירותים שלנו בכל רחבי הארץ.

אנו רואים כערך עליון את המחויבות שלנו לספק ללקוחותינו את המוצר שעליו הם חלמו  בדרך שאותה הם דמיינו. על כן אנו נשב עם הלקוח ונספק את שירותי הדפוס שאליו הוא נזקק באופן המדוייק והמקצועי ביותר. אמינות ואיכות הינם עקרונות בסיס בבית הדפוס שלנו, על כן אנו מתחייבים על מועדי אספקה וייצור המתואמים ומקובלים על הלקוח. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת להביא את המוצר המוגמר אל בית הלקוח שלם ומושלם במהירות האפשרית.

שירותי הדפוס של ספידגרף מובטחים כי יהיו באיכות ללא פשרות ומוגשים בצורה אטרקטיבית ויצירתית.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com