הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
בלאגן מסודר PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שישי, 13 אפריל 2018 18:19

מפוח עלים הוא מכשיר רועש, אך כזה שמייצר המון סדר בגינות פרטיות וציבוריות כאחד. חשוב למצוא את המפוח המתאים

הדבר הכי בולט בהרבה מאוד גינות פרטיות הוא הלכלוך ואי הסדר. כל מקום פתוח מושפע מאוד ממזג האוויר וכאשר גינות פרטיות אינן מוגנות על ידי פרגולה או גג כלשהו, סביר להניח שיהיו הרבה מאוד עלים על הרצפה וברחבי הגינה. העלים הם מטרד כשהם לא על העצים או השיחים, ויש צורך להיפטר מהם בצורה שיטתית.

עבודה של פינוי עלים נעשית בצורה הטובה ביותר עם מפוח עלים איכותי. מפוח עלים רב עוצמה יוכל לעשות סדר בבלאגן הגדול, לרכז את כל העלים במקום אחד ולהקל מאוד את האיסוף והזריקה שלהם. כך אפשר לדאוג לגינה מסודרת ונעימה לעין ולא כזו שמלאה בעלים ולכלוך.

מפוח עלים הוא מכשיר די גדול, אך קומפקטי. יש לשים אותו על הגוף בצורה נוחה, ולהשתמש בדלק כדי להפעיל את המנוע. עדיין במדובר במכשיר די מאסיבי וכזה שאם משתמשים בו לא נכון ניתן לעשות נזק, ולכן, צריך לעבור איזושהי הדרכה או להשתמש באיש מקצוע או גנן שיבצע זאת.

ייצור סדר

יש לא מעט סוגים של מפוחי עלים, עם טווחי מחירים שונים וכמובן עם מנועים וגדלים שונים. כל אחד יכול לבחור את הסוג המועדף עליו בהתאם לגודל הגינה ולצרכים של האדם. עדיין צריך לדעת שהעלויות לא נגמרות עם קניית המוצר, אלא צריך להשתמש בדלק בדיוק כמו ברכב.

מפוח עלים הוא פריט חובה בכל חצר, בין אם קטנה או גדולה, ציבורית או פרטית. המפוח משליט סדר ועוזר מאוד בסידור הגינה מבחינה אסתטית והיגיינית. המון חברות גדולות של כלי עבודה מייצרות מפוחים שונים בטווחי מחירים משתנים. כמובן שבכל שנה יש שדרוגים גדולים מבחינת הכוח של המנוע, האחיזה והחיסכון ודלק, כך שסקר שוק הוא חשוב במקרה הזה.


 
מאמרים נוספים :

» מסדרים את הגינה

אומנם גינה היא מקום שאותו חשוב לטפח כל הזמן אבל אצל לא מעט בעלי בתים המקום הזה לא מקבל את אותה תשומת הלב כפי שקורה בעונה של האביב והקיץ בעיקר. בחורף הקר אנשים אוהבים להישאר מכורבלים בין השמיכות והחדרים החמים של הבית, כאשר בחוץ רוחות מנשבות ורק מביאות ערמות של עלים ולכלוך לכל...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com