הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
בלי סודות: כמה יעלה לכם מצבר לרכב? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
חמישי, 21 פברואר 2019 09:08

כשאתם יודעים כמה אמור לעלות לכם המצבר לרכב, אתם יכולים לזהות בקלות טכנאי מצברים לא אמינים וחברות לא הוגנות.

אז לשמחתכם אתם לא צריכים לדעת איך מחליפים את המצבר – זהו שירות שיינתן לכם על ידי הטכנאי שתעבודו מולו. מה שכן חשוב שתדעו הוא מהם הפרמטרים המשפיעים על מחירי המצבר. לפניכם, 4 הפרמטרים המשפיעים על מחירם של מצברים בחיפה ובכל מקום אחר בארץ:

1.חנות המצברים

תתפלאו, אך עוד לפני המצבר בעצמו, מה שישפיע על המחיר שלו הוא החנות. מטבע הדברים, חנות גדולה יותר ואמינה יותר, תמכור את המצברים במחיר זול יותר. הסיבה לכך פשוטה: חנויות גדולות משרתות קהל גדול יותר של לקוחות, כך שהן יכולות לתמחר את המצברים בעלות נוחה יותר. בנוסף, אותן חנויות גם נצמדות דרך קבע אל מחיר המחירון המומלץ.

 

2.האם המצבר ממותג או לא?

האם כדאי להשקיע יותר כסף ברכישת מצבר ממותג? התשובה לשאלה לא חד משמעית. מה שכן חד משמעי הוא שעל מצבר ממותג אתם תשלמו יותר. היתרונות של מצבר ממותג הם:

  • מצברים עמידים וחזקים יותר

  • ישנן המון חוות דעת עליהם

  • שירות תיקונים נרחב

  • המוניטין של המותג ידוע

תוכלו להסתפק גם במצבר לא ממותג, אך קחו בחשבון כי לעתים רכישה שכזו נחשבת למעין הימור שכן אתם לא יודעים מספיק על טיב המצבר, שביעות הרצון של נהגים אחרים ממנו וכן הלאה.

3.מצבר חדש יהיה תמיד יקר יותר

אם אתם מחפשים מצבר לרכב עבור תקופה קצרה, המצבר המשומש יוכל להתאים לכם. מצברים משומשים מספיקים לתקופה של בין כמה חודשים ועד שנה גג, כך שהם מיועדים מראש לרכבים זמניים, או כפתרון נקודתי לתקופה קצרה. מאחר והם מיועדים לפרק זמן קצר הם גם עולים פחות.

המצבר החדש יקר יותר, פשוט מאחר והוא מעניק לכם שקט ל-4 שנים שלמות. כל עוד אתם צריכים פתרון מלא וארוך טווח – השקיעו את מלוא הסכום במצבר זה.

4.תקופת האחריות – קצרה או ארוכה?

עם מצבר משומש סביר כי לא תקבלו אחריות כלל. מצבר חדש לעומת זאת מגיע עם תעודת אחריות. משך האחריות משתנה בהתאם למותג המצבר שלכם, כאשר ישנן 2 תעודות אחריות:

  • תעודה של 12 חודשים

  • תעודה של 20 חודשים


 
מאמרים נוספים :

» גם אתם לא תאמינו: כמה זמן לוקח להחליף מצבר?

סביר להניח כי גם אתם בתור נהגים אוהבים מאד את הרכב שלכם, אך פחות אוהבים להחליף בו את המצבר. מה אם היו אומרים לכם שניתן להחליף את המצבר ברכב בחמש דקות בלבד?החלפת המצבר במוסך – שעות ארוכותעל מנת להבין כמה זמן לוקח להחליף את המצבר, עליכם לבחור תחילה את דרך ההחלפה המועדפת עליכם....
מאמרים - עמוד הבית רכב והובלה רכב ומכוניות בלי סודות: כמה יעלה לכם מצבר לרכב?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com