הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
גומי גם PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
ראשון, 26 אוגוסט 2018 08:59

משטחי גומי הם פרקטיים מאוד במקומות כמו ג'ימבורי וחדר כושר. הם משפיעים רבות גם על העיצוב

אחד החלקים הכי בעייתיים כיום בכל מבנה היא הרצפה. הרצפה היא בדרך כלל מאוד אפורה ובנאלית ובנוסף, היא אינה מהווה משטח הגנה יעיל במקומות בהם נערכת פעילות ספורטיבית. למשל, במקומות כמו ג'ימבורי אין הגנה נגד פציעות ילדים ובחדרי כושר, המתעמלים לא מקבלים את ההגנה הראויה גם כן. הפתרון המושלם לבעיות כאלו הם משטחי גומי שמשדרגים את הרצפה מכמה בחינות.

משטחי גומי למעשה גם משדרגים את הנראות וגם הופכים את הרצפה למקום הרבה יותר בטוח. הם מגיעים עם מגוון רחב של אופציות עבור הלקוח שיכול לבצע את העיצוב כפי שהוא מרגיש שנכון לעסק שלו. הלקוח יכול לחלק את הרצפה וליצור מוזאיק מעניין וצבעוני שייתן לוק אחר לבית העסק שלו, כך שבבתי עסק לילדים יהיה אפשר להשתמש בהרבה צבע, לצורך הדוגמה.

המשטח יכול להיות כלי שמשדרג באופן מאוד משמעותי את הפנייה לקהל היעד הספציפי אליו פונה העסק. בנוסף, אפשר גם להסתיר פגמים ברצפה ולהחביא ארונות חשמל ונישות שונות שמפריעות לעיצוב הכללי.

פתרון מושלם

משטחי גומי הם קריטיים בעיקר בחדרי כושר ובמקומות בהם יש אנשים שמסכנים את עצמם במידה זו או אחרת. חדרי כושר מחזיקים הרבה מאוד משקולות וציוד כבד, עליו יש להגן באמצעות תחתית רכה בדמות משטח גומי רך. המתעמלים נוטים ליפול ולהיפצע, כך שמשטח נכון יכול למנוע פציעה משמעותית. אלמנט נוסף הוא שבחדרי כושר יש גם חוגים וחדרי מתיחות, בהם נוח יותר לעבוד עם משטחי גומי נעימים למגע.

יש הרבה מקומות בהם משטחי גומי הם הפתרון המושלם לבעייתיות שנגרמת ממראה או מאופי הפעילות. המשטחים הללו עמידים מאוד, לא דורשים תחזוקה כמעט, וקלים מאוד להתקנה ולהסרה, אם הלקוח רוצה לרענן את השורות אחת לתקופה.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com