הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
גינה על הגובה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 26 ספטמבר 2017 05:11

ככל שהזמן חולף לו זה נעשה יותר ויותר ברור כי הישראלי לא יכול להרשות לעצמו רכישה של בית פרטי הן בשל העובדה שמציינת מחירים גבוהים של כמה מיליונים טובים עבור דירה שכזו וגם בשל העובדה המאוד ברורה כי המקומות שבהם ניתן לבנות דירת קרקע הולכים ואוזלים להם במהרה במדינה כה קטנה.

הקבלנים רואים לנגד עיניהם את כל אלה ומציעים דירות קרקע שנמצאות תחת קומפלקס שלם של דירות בגובה, והרוב המכריע של הישראלים ימצא את עצמו בתוך דירה שבה ישנה מרפסת לא רחבה מידי שאיתה צריכים לעשות את המיטב על מנת לעצב גינה שתרגיש את החיבור הזה שבין החיים בגובה לבין המגע של האדמה. אם עיצוב גינות בבתים פרטיים הוא דבר שנראה כי לא יהיה נגיש לכל אדם, מה אם כן היא האלטרנטיבה? קראו הלאה.

 

לא חייבים בית קרקע

זה חשוב לבנות כמה שיותר מגדלי מגורים בשטח אורבני. באופן הזה יכולים כמה שיותר אנשים ליהנות מהנוף האהוב עליהם ולא להתפשר ולחפש אחר הבית שלהם בעיר אחרת. זו גם הסיבה כי נכנסו הרבה מאוד הקלות על ידי הרשויות הרלבנטיות של המדינה אשר מניעות יותר בעלי דירות וקבלנים אל עבר שיפור של בניינים מיושנים על ידי הוספה של יותר קומות אליהם.

מה עושים עם מרפסת בגודל ממוצע של 14 מ"ר שנמצאת לה בגובה ולגמרי לא באדמה? אותם מעצבי גינות בבתים פרטיים כבר מגיעים עם כל הניסיון הנדרש על מנת להפוך גם את המרפסת הכי לא רחבת ידיים אל משהו שבו כה נעים לרבוץ בשעות הפנאי, ולהרגיש הכי מחוברים אל אמא אדמה גם כאשר נמצאים בגובה של הקומה העשירית של בניין רב קומות.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com