הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
גם אתם לא תאמינו: כמה זמן לוקח להחליף מצבר? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
שלישי, 01 ינואר 2019 14:26

סביר להניח כי גם אתם בתור נהגים אוהבים מאד את הרכב שלכם, אך פחות אוהבים להחליף בו את המצבר. מה אם היו אומרים לכם שניתן להחליף את המצבר ברכב בחמש דקות בלבד?

החלפת המצבר במוסך – שעות ארוכות

על מנת להבין כמה זמן לוקח להחליף את המצבר, עליכם לבחור תחילה את דרך ההחלפה המועדפת עליכם. ראשית, המוסך המטפל שלכם. מבחינה מקצועית, אין כל בעיה להחליף את המצבר במוסך. הבעיה הגדולה באמת? ההמתנה הארוכה עד שישרתו אתכם. בעוד חנויות של מצברים בחיפה מעניקות שירות אך ורק לנהגים המעוניינים במצבר, מוסכים משרתים קהל רחב מאד של נהגים המגיע עם צרכים שונים ועם טיפולים שונים שצריך לבצע ברכב. המשמעות? אתם עלולים להמתין ממושכות בתור עד שיתפנה אליכם מוסכניק.

החלפת מצבר עצמאית: למה לבזבז זמן?

אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא לרכוש מצבר בחיפה או בכל עיר אחרת, ולהתקין אותו ברכב לבד. כל עוד כבר התנסיתם בהחלפת המצבר בעבר וכל עוד יש לכם ידע בסיסי ברכב, תוכלו לעשות זאת. יחד עם זאת, ישנם נהגים שחושבים שהם יודעים להחליף את המצבר, זאת מבלי שהם אי פעם התנסו בהחלפה שכזו. במקרים כאלו, כדאי מאד להפקיד את מלאכת החלפת המצבר אצל מתקיני מצברים מיומנים. התקנה לא נכונה של המצבר יכולה לגרום לשלל תקלות, כאשר לטווח הארוך אף ניתן לגרום נזק למצבר החדש שלכם, כך שלא תישאר לכם ברירה אלא לרכוש חדש. כמו כן, בעת שאינכם מחזיקים בידע הנדרש, ההחלפה יכולה לקחת לכם לא מעט זמן.

שירות עד הבית בחמש דקות בלבד!

אם מכר שלכם פעם סיפר לכם שהחליפו לו את המצבר בחמש דקות בלבד, דעו כי הוא דבר אמת. שירות של מצבר לרכב בחיפה שמגיע עד לבית שלכם, הינו שירות המתחיל ונגמר בכמה דקות בודדות. עם הזמנת השירות אליכם, יגיע אליכם מתקין מקצועי שתחילה ישלוף את המצבר הישן מהרכב, יתקין את החדש ויאחל לכם נסיעה טובה ומוצלחת. עם שירות שכזה, אינכם מחכים בתור ואינכם צריכים לאתגר עצמכם עם עולם תוכן שאינכם מכירים. 
מאמרים נוספים :

» בלי סודות: כמה יעלה לכם מצבר לרכב?

כשאתם יודעים כמה אמור לעלות לכם המצבר לרכב, אתם יכולים לזהות בקלות טכנאי מצברים לא אמינים וחברות לא הוגנות. אז לשמחתכם אתם לא צריכים לדעת איך מחליפים את המצבר – זהו שירות שיינתן לכם על ידי הטכנאי שתעבודו מולו. מה שכן חשוב שתדעו הוא מהם הפרמטרים המשפיעים על מחירי המצבר....
מאמרים - עמוד הבית רכב והובלה רכב ומכוניות גם אתם לא תאמינו: כמה זמן לוקח להחליף מצבר?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com