הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
גם בעידן האינטרנט, אנשים מחפשים דירה עם מתווך PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
חמישי, 06 יוני 2019 11:05

העבודה אל מול המתווך חוסכת לכם המון זמן, מבטיחה כי תגיעו לראות אך ורק את הנכסים שתואמים לצורך המדויק שלכם, ואפילו יש מי שיסייע לכם בניהול המשא ומתן.

מתווכים עוברים הכשרות רבות, כאשר חלק לא מבוטל מהם גם לומד קורסים כחלק מתכנית של לימודי נדל"ן. מאחר ואתם לא עוברים דירה בכל יום, תנו למתווך אמין, סבלני ומקצועי למצוא לכם את ארבעת הקירות הבאים שלכם!

כשחיפוש הדירה לא מצריך מכם לבזבז המון זמן

אז כן, גם באינטרנט חיפוש דירה לוקח לא מעט זמן: עליכם להשקיע זמן בחיפוש ברשתות החברתיות, באתרים המוכרים בהם ניתן לפרסם דירות וגם לבצע סבב של שיחות טלפון. במילים אחרות? לצד הקריירה שאתם מטפחים, עליכם להשקיע במשרה נוספת שגוזלת לכם המון זמן, וזאת מבלי שהיא תמיד מניבה תוצאות. עם מתווך, אתם לא צריכים לעשות דבר מלבד למסור לו את הפרטים הבאים:

  • העיר בה תרצו לגור

  • עדיפות לשכונה / אזור

  • מספר החדרים + גודל הדירה

  • תקציב לדמי השכירות

המתווך מחפש דירה עבורכם על פי הצורך האישי שלכם

כשאתם מחפשים דירה באינטרנט, אתם נחשפים למאות דירות שאינן רלוונטיות לכם כלל. אם לוקחים לדוגמא את הקבוצות המפורסמות שברשתות החברתיות, הרי שבהן מפורסמות בכל יום עשרות ולפעמים מאות דירות. כך, עליכם לבזבז זמן בחיפוש דירה, תוך שאתם נחשפים לפרסומים שלא באמת תואמים את הצרכים שלכם. כך, אתם יכולים להעביר יום שלם בלגלול את העמוד, אך מבלי שאתם באמת מוצאים דירות פוטנציאליות.

עם מתווך כאמור, כל מה שאתם צריכים הוא להגדיר מהי דירת החלומות שלכם. מכאן והלאה? המתווך מציע לכם דירות שעונות על הצורך שלכם בלבד!

אינכם צריכים לתאם ביקורים בעשרות דירות

נניח שאכן מצאתם באינטרנט דירה פוטנציאלית עבורכם. על מנת להגיע ולראות אותה, אתם צריכים להתקשר לבעל הנכס, לתאם איתו, להמתין לו ולהתנהל מולו. בעת שאתם רוצים לראות כמה דירות, הרי שמספר הטלפונים גדל וכך גם כל תהליך חיפוש הדירה. עם מתווך, אתם מתנהלים אל מול גורם אחד בלבד שדואג לכם לכל הנדרש. בנוסף, במידה ואתם חוששים מניהול משא ומתן, המתווך מגשר ביניכם ובין בעל הנכס במטרה להגיע אל העמק השווה.


 
מאמרים נוספים :

» יתרונות וחסרונות של רכישת דירה על הנייר

אחד הנושאים שעליו מדברים לאורך , הוא הנושא של רכישת דירות על הנייר. על מה כולם מדברים? בעוד ישנן דירות שניתן לרכוש מבניינים קיימים – חדשים או ישנים, גם ישנן דירות שניתן לרכוש בשלב התכנון הראשוני. המשמעות היא שההתרשמות מהדירה מתבצעת על סמך תרשימים ותכניות, ולא על סמך ביקור...

» השקעה בנדל"ן ישראלי – גם בגלל הבירוקרטיה

כמשקיעי נדל"ן, הדבר החשוב לכם ביותר הוא מידת הרווח שלכם. זו הסיבה שהמון משקיעים ישראלים כבר לא מסמנים יעדי השקעה אך ורק בישראל, אלא גם בחו"ל. עם זאת, לאחר שטועמים את החוויה של ההשקעה מחוץ לישראל, מגלים כי לא כל הנוצץ זהב. השקעה בחו"ל מגלמת בתוכה לא מעט אתגרים, כמו גם הוצאות שונות...

» לימודי נדל"ן על אודות פעילותו של איש הנדל"ן

כל בן אדם שמעוניין להתחיל לעבוד ולהיות מוסמך בתחום עסקי הנדל"ן צריך להתחיל להשתלם בלימודי תיווך נדל"ן. לימודי נדל"ן ראויים לאנשים שמצויים בתחום הזה ומעוניינים להרחיב את ידיעתם ולכל אדם הרוצה לפתוח בקריירה שנייה . לא כל אחד מסוגל לפעול בענף הנדל"ן . על מנת לפעול בתיווך נדל"ן יש...

» למה רצוי לרכוש ידע בקורס נדל"ן

כל אדם שמעניין אותו לפעול ולהתמקצע בתחום הנדל"ן חיוני שיתחיל ללמוד לימודי תיווך נדל"ן. לימודי נדל"ן ראויים למתווכים העוסקים בנושא זה ומעוניינים להגדיל את רמת השכלתם ולכל מי שרוצה להתחיל בקריירה נוספת . לא כל אחד יכול להתעסק בענף הנדל"ן . כדי  לעסוק בתיווך נדל"ן ישנו צורך...
מאמרים - עמוד הבית בית ומשפחה בית ומשפחה כללי גם בעידן האינטרנט, אנשים מחפשים דירה עם מתווך
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com