הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
גרסיניה קמבוג'יה - פלא ההרזיה המדהים מאסיה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י אסף סגל   
ראשון, 18 פברואר 2018 09:27

גרסיניה קמבוג'יה

גרסיניה קמבוג'יה הינו פרי טרופי הדומה במראהו לדלעת. טעמו חמצמץ ומתוק והוא גדל בעיקר באיזורי אסיה ואוסרליה. הפרי משמש את המקומיים בתבשילים ומאכלים מסורתיים רבים ואף משמשים בו ברפואה העתיקה לטיפול במספר בעיות בריאותיות. עיקר הפרסום של הפרי הפופולרי החל כשהרופא הנודע מתכנית הבריאות האמרקאית, ד"ר אוז, הקדיש מספר תכניות לבדיקת הסגולות של הגרסיניה קמבוג'יה. 

 

במהלך תכניתו, ד"ר אוז ערך בדיקה כשחלק מהמשתתפות נטלו גרסיניה קמבוג'יה וחלקן לא. שני קבוצות הבדיקה עמדו בתכנית דיאטה מסודרת של כ- 1200 קלוריות. בסופו של הבדיקה נמצא שהקבוצה אשר נטלה גרסיניה קמבוג'יה ירדה פי 2 יותר במשקל מאשר הקבוצה אשר נטלה פלסיבו. התוצאות היו חד משמעיות והראו שיפור ניכר גם ברמות כולסטרול הרע והלחץ דם אצל המשתתפות בתכנית. פרסום זה גרם לפופולריות רבה ולמדפי החנויות להתרוקן מתוספי תזונה המכילים גרסיניה קמבוג'יה. 

 

חוקרים שבדקו את פרי הגרסיניה קמבוג'יה מצאו שהחומר הפעיל שגורם לחגיגה הוא חומצה הידרוציטריט או בקיצור HCA. חומצה זו, חוסמת אנזים עיכול אשר אחראי בעיקר על ייצור שומן מפחמימות. חסימה זו גורמת לפחות ייצור שומן בזמן שצריכת המזון אינה משתנה. האם זה אומר שמותר לנו לאכול הכל ועדיין לרדת במשקל? לא, הרמות הם קטנות מאוד ועדיין צריך לעשות דיאטה בכדי להגיע לגרעון קלורי. חומצה הידרוציטריט נמצאה גם כגורמת לתחושת שובע ממושכת כך שקל יותר לעמוד בדיאטה דלת קלוריות. 

 

למי כדאי להשתמש בגרסיניה קמבוג'יה?  

 

  • גרסיניה קמבוג'יה מומלץ לאנשים הסובלים מעודף משקל 
  • גרסיניה קמבוג'יה מומלץ לאנשים הסובלים מלחץ דם גבוה
  • גרסיניה קמבוג'יה מומלץ לאנשים הסובלים מסכרת
  • גרסיניה קמבוג'יה מומלץ לאנשים הסובלים לשמור על משקל תקין 

 

 

  כיצד לרכוש תוסף גרסיניה קמבוג'יה מקורי? 

בשוק תוספי התזונה ישנם מוצרים איכותיים רבים בין המון מוצרים פחות יעילים. במוצרי גרסיניה קמבוג'יה ישנם שני חומרי גלם עיקריים:

 

  1. מיצוי גרסיניה קמבו'גיה - חומצה הידרוציטריט בצורה מבודדת. חומר גלם יקר ברמות של עד 60%. 
  2. אבקת פרי גרסיניה קמבוג'יה - חומר גלם זול העשוי מפרי טחון. יצרנים משתמשים בחומר גלם זה בכדי להוזיל עלויות ייצור ולמקסם רווחים.  

 

 

על מנת לנצל את היתרונות הרבים של מוצר גרסיניה קמבוג'יה איכותי יש לוודא תמיד שבתווית המוצר רשום "מיצוי גרסיניה קמבוג'יה" או "תמצית גרסיניה קמבוג'יה", לפעמים חומר הגלם רשום כ- HCA או חומצה הידרוציטריט. כך תדעו שרכשתם מוצר גרסיניה קמבוג'יה איכותי ויעיל שיעזור לכם להגיע ליעדי ההרזיה שלכם מהר יותר ובצורה קלה יותר.  


 
מאמרים - עמוד הבית רפואה תוספי תזונה גרסיניה קמבוג'יה - פלא ההרזיה המדהים מאסיה
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com