הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
דאגה לעובדים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שישי, 11 אוגוסט 2017 11:26

בתי עסק רבים מעניקים לעובדים שלהם את מירב ההטבות שאפשר על מנת שהם יקבלו את כל תנאי העבודה שלהם הם זקוקים

 

עובד שמגיע לעבודה שלו עם חיוך ובשמחה, הוא עובד שהתפוקה שלו תהיה הרבה יותר גדולה ומשמעותית למקום העבודה שלו. בתי עסק רבים הבינו את המשוואה הזאת והחליטו להעניק לעובדים שלהם הטבות רבות הכל כדי שהם יהיו מרוצים וירצו להישאר במקום העבודה שלהם.

ניתן לראות את הטבות אלו לא רק בצד הפיננסי, ישנן הטבות נוספות המגיעות לעובדים, בין אם מדובר בחדר כושר עם חוגים והדרכה צמודה לעובדים, קייטנה לילדי העובדים במהלך החופשים ועד הטבות בסיסיות הרבה יותר כגון שימוש דאגה לסדר וניקיון ברחבי המשרד באופן שוטף.

על מנת לשמור על ניקיון בית העסק, משרדים רבים מעוניינים להעסיק חברת ניקיון משרדים שתדאג לכל מה שקשור בנושא זה. בין אם מדובר בעבודות ניקיון בסיסיות ושוטפות המתבצעות באופן סדיר במהלך יום העבודה ועד עבודות ניקיון מורכבות יותר שיש לבצע אותן רק בשעות המשרד סגור וזאת בשל העובדה כי הן מפריעות ליום העבודה התקין.

כיום בשוק בישראל, ישנו ביקוש גדול עבור חברת ניקיון משרדים איכותית ואמינה. חברה שתבצע את העבודה באופן קבוע ללא כל תקלות ובעיות. בתי עסק רבים מעידים כי לאחר שמצאו חברה כזו הם מוכנים לעשות כל מה שנדרש על מנת לשמר את הקשר גם אם מדובר בהשקעה כספית גדולה בהשוואה למה שחברות אחרות מבקשות.


עובדים כמו כולם

משרדים רבים מחליטים להתייחס למנקים אצלם במשרדים כעובדים לכל דבר, גם אם מדובר בעובדי קבלן המגיעים לעבודה דרך חברות ניקיון. התייחסות זו לצוות הניקיון מעניקה להם הרגשה שמעריכים את העבודה שלהם, וכי הם שווים בעיני כולם. על מנת שעובד מסוג זה ירגיש כך על החברה להשקיע ולטפח אותו, עובדים אלו מעידים כי הצורה שבה מתייחסים אליהם חשובה להם אף יותר מהאפשרות להרוויח עוד כמה שקלים במקום אחר עם יחס מזלזל.

 
מאמרים נוספים :

» ניקיון משרדים באשדוד

אשדוד, כמו ערים נוספות באזור הפריפריה, צמחה והתפתחה בשנים האחרונות. שכונות חדשות נבנות בעיר ותושבים רבים בוחרים להשתקע בה. לכן מטבע הדברים, גם הכלכלה של העיר נמצאת בצמיחה, דבר המעודד פתיחה של משרדים חדשים רבים. לכן אין זה מין הנמנע כי ניקיון משרדים באשדוד הפך לעבודה פופולארית...

» ניקיון משרדים בקריות

ניקיון משרדים בקריות הוא חלק בלתי נפרד מרוב המשרדים באזור. ניקיון המשרד הנו חלק חשוב מתחזוקתו השוטפת ודאגת לרווחתם ובריאותם של העובדים במקום. כשמדובר בחברות קטנות או עצמאיים השוכרים משרדים קטנים, לרוב הם דואגים בעצמם לניקיון השוטף של המשרד, אולם חברות גדולות יותר שוכרות את...

» ניקיון משרדים לפני תקופת החגים

בתקופת החגים שכולנו מתלבשים יפה במיטב הבגדים החגיגים  ויוצאים מהמשרד כדאי שתהיה חברת ניקיון במשרד שתדאג לאחזקה שוטפת של המשרד. כך אנשים יחזרו חדורי מוטיבציה לאחר החופשה ויוכלו להמשיך ולחושב על דרכים יצירתיות בהן ניתן לפעול לקידומה של החברה כדי שהחברה תמשיך להצליח. לפני...
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com