הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
דואגים לתזונה מלאה בויטמינים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שני, 07 אוגוסט 2017 07:07

ויטמינים הם הדברים האלה אשר נותנים את החוזק החשוב למערכות הגוף השונות, והדברים אשר מניעים אותו הלאה וקדימה ככל שהשנים חולפות עם החוזק הזה מפני כל מה שהזמן והסביבה יכולים להביא אל הגוף. כל הזמן האדם נדהם מחדש עד כמה שהויטמינים הם רכיב שנמצא מסביב לכדור הארץ כולו ועד כמה שכל פרח צומח בדיוק בזמן שזקוקים לו, אבל הדרך שבה היקום מעניק את החיים ותומך בהם היא בהחלט דרך שנסללה עוד מהזמן שבו נולד כדור הארץ, אז כדאי שנתחיל לאמץ את כל אלה בחיבה יתרה.

אחד מאותם ויטמינים הכרחיים לצמיחה בריאה הוא ויטמין די שאותו אפשר להשיג בכל מיני דרכים, ובשל שהוא כה חיוני, זה חשוב לוודא על הצריכה היומיומית המומלצת לשם שמירה על גוף חזק ובריא. היכן בדיוק ניתן להשיג את הויטמין הזה? קראו הלאה.

 

איפה נמצא ויטמין זה

·         באוכל - כמו בהרבה רכיבים אחרים שאותם הגוף צריך על מנת להיות חזק ובריא, כך עבור ויטמין די ניתן למצוא לא מעט דברי מזון שמעניקים את הצריכה המומלצת בצורה די טובה. אכילה של דגים שמנים, חמאה, חלב, ביצים וכבדים יכולים לדאוג לכמות נאה של ויטמין די לכל יום מחדש.

·         בשמש - בעזרת החשיפה אל קרני השמש גוף האדם יכול לייצר את הכמות הנדרשת מבחינה יומיומית של הויטמין מסוג די, לכן, מספיק להיות חשופים לשמש שמאוד זמינה במדינות חמות על מנת לחזק את הגוף עם מנה הגונה של ויטמין זה כל יום מחדש.

·         בתוספים - במידה מאוד ברורה ישנה חשיפה מועטה של תינוקות רכים ושל מבוגרים אל ויטמין די שמקורו בשמש, לכן, במקרים רבים ממליצים הרופאים להעניק את התוסף הזה של הוטימין בצורה של טיפות ובכך להשלים את הכמות הנדרשת מבלי ליצור חוסרים שהם משמעותיים ביותר לגילאים הללו.


 
מאמרים - עמוד הבית רפואה תוספי תזונה דואגים לתזונה מלאה בויטמינים
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com