הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
דו"ח עולמי קבע: זו גלולת הזקפה היעילה ביותר PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ריקי   
ראשון, 16 אפריל 2017 10:13

חוקרים שבדקו מעל 150 מחקרים על כל תרופות הזקפה ובהן ויאגרה, סיאליס ולביטרה הנמכרות בישראל, מצאו מהי התרופה היעילה ביותר, לאיזו מהן יש הכי הרבה תופעות לוואי ומי משפיעה הכי פחות

 

התרופות לזקפה הן מהנמכרות ביותר בעולם, ועכשיו גם תדעו איזו הכי יעילה: דו"ח חדש שסקר מעל 150 מחקרים, מצא איזו מתרופות הזקפה פועלות טוב יותר מאחרות, למי יש הכי הרבה תופעות לוואי, ואיזה מינון עדיף כדי להשיג את הזקפה המהירה והממושכת ביותר. הממצאים החדשים הוצגו אתמול בכנס האירופאי לאורולוגיה.

 

 

בדו"ח החדש הושוו התרופות השונות לזקפה המכונות חסמי פוספודיאסטראז 5. הן פועלות באמצעות עיכוב אנזים המפחית את עוצמת הזקפה והרפיית שרירים "חלקים" בגוף (כלומר, שרירים שאינם שרירי שלד המשמשים לתנועה). כתוצאה מכך, בעת גירוי מיני, מתרחבים כלי הדם באיבר המין. אלא שיחד איתם, מורחבים לעתים גם כלי דם במקומות אחרים בגוף.

 

כך למשל, כלי דם בפנים המתרחבים גורמים לכאבי ראש הסמקה וגודש באף. כלי דם בקיבה ובמעי עלולים לגרום לבעיות עיכול.

 

כמו כן, עלולות התרופות לגרום גם לצניחה בלחץ הדם, ולכן הן אסורות לשימוש אצל אנשים הנוטלים תרופות מסוימות המפחיתות לחץ דם.

 

יעילות מול תופעות לוואי

החוקרים מאוניברסיטת ציריך סקרו 82 מחקרים שבדקו את יעילות התרופות לזקפה, ו-72 מחקרים שבדקו את תופעות הלוואי מהתרופות האלה. הממצאים הראו כי יעילות התרופות הללו מגיעה ל-60 עד 80 אחוזים ובאופן כללי נסבלים למדי אצל החולים.

 

התרופה היעילה מכולם היא הויאגרה, שפעלה באופן יעיל יותר ב-50% מתרופות פלצבו (שאינן מכילות חומר פעיל). התרופה הכי פחות יעילה שנמצאה היא סטנדרה שיעילותה גבוהה מתרופות פלצבו רק ב-20 עד 30%.

 

סטנדרה נמצאה כתרופה הגורמת להכי פחות תופעות לוואי. התרופה לביטרה גרמה לתופעות לוואי בשיעור של 25%, בעוד שויאגרה וסיאליס גרמו לתופעות לוואי בשיעור של כ-22%. החוקרים סיכמו כי על הרופאים לדון יחד עם המטופל בתרופות השונות ולהציג בפניהם את יעילותם ותופעות הלוואי הצפויות ולאפשר להם להשתתף בבחירת התרופה המתאימה ביותר עבורם.

 

על פי ההערכות המקובלות בקרב רופאים בישראל, למעלה מ-50% מהגברים מעל גיל 40 יסבלו מדרגה מסוימת של הפרעות בזקפה. עד 80% מההפרעות בזקפה נגרמות מסיבות רפואיות, ובכללן מחלות לב, כלי דם וסוכרת.

 

בתוך כך, על פי סקרים, מתגלים בישראל מדי שנה 26 גברים בריאים מתוך 1,000 כסובלים מאין אונות. למרות זאת, רק כ-10% מהגברים שסובלים מבעיות זקפה פונים לטיפול רפואי. 71 אחוז מהסובלים מהבעיה לא חושבים כי מדובר בבעיה רפואית, וכ-68 אחוז חוששים להיות מובכים אצל הרופא.


 
מאמרים נוספים :

» יחסי מין טובים יותר לבני זוג המשלימים עם חולשותיהם ולא מעליבים אחד את השני

חדר המיטות עמוס במצבים מביכים ולא נעימים שעלולים לקרות לכולם. השאלה היא מה עושים ואיך מתנהגים כשהם מתרחשים כדי שאף אחד מהצדדים לא יפגע וייעלב? שלוש מטפלות מיניות עם התשובות   לאחרונה סיפרה לי חברה שהיא הכירה מישהו חמוד, ואחרי כשלושה דייטים הוא הגיע אליה הביתה. עבור שניהם,...

» אוננות נגד אין אונות תחשבו על זה

כאילו שאנחנו צריכים לתת לכם סיבות לקחת יוזמה כשזה מגיע לאוננות, אבל אנחנו נעשה את זה בכל מקרה – כי אם כבר אתם עושים את זה בלי הפסקה, אז לפחות שתכירו למה התחביב הזה הוא בכלל עבודה מעבר ליתרון המובן מאליו של 'זה מביא אורגזמה', מסתבר שיש עוד כמה וכמה פלוסים רציניים לשפשוף העצמי....

» הפרעת זקפה: שמים סוף למבוכה

קשיי זקפה הם הפרעה נפוצה בתפקוד המיני של רבים מהגברים. הכתבה שלפנינו תעסוק בגורמים לבעיה, השלכותיה ובטיפול להשבת הביטחון העצמי והאיכות לחיי הזוגיותזקפה היא מצב בו איבר המין הזכרי מתקשה, עקב זרימת דם מוגברת אליו והאטת זרימת הדם היוצאת ממנו. התקשות זו גורמת לעליה בהיקף ובאורך...

» כל מה שחשוב לדעת על טיפול בבעיות בתפקוד המיני לגברים ונשים

תחליף טבעי לויאגרה   שלושה דברים שלא ידעת על ויאגרה, סיאליס ולויטרה: הגלולות אינן פועלות ללא גירוי פיזי כמו ליטוף, חיכוך או גירוי פסיכולוגי. הן לא מגבירות את החשק המיני! ולכן הן לא מיועדות לטיפול בנשים. הגלולות לא משפיעות על איכות הזרע אלא רק על הזקפה.   סילדנאפיל (באנגלית:...
מאמרים - עמוד הבית רפואה רפואה כללית דו"ח עולמי קבע: זו גלולת הזקפה היעילה ביותר
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com