הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
דיאטה שעושה רק טוב PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
רביעי, 15 אוגוסט 2018 10:36

אנחנו הולכים ומשמינים. זה מה שאומרים לנו. ומצד שני ישנם אלה אשר מרגישים כי כל השיח הזה לגבי שומן הוא כזה אשר מדיר אותם ואת זכותם להיות בעלי שומן. זה נכון כי מה שנחשב בתור יפה הוא דבר מאוד סובייקטיבי אשר משתנה במאוד מבחינה גיאוגרפית וגם ככל שהזמן חולף ועובר.

 

מה קורה כאשר בכל מקרה רוצים לעשות את הדיאטה הכי מהירה כי כבר נמאס מכל המשקל העודף? אל ההחלטה ראוי להגיע באופן שקול. לאחר שישנה הבנה לגבי כל מה שהתהליך הזה אמור להיות כולל, החל משינוי כל האוכל שנמצא במזווה ובמקרר ועד לכל מה שהיה עד עכשיו כולל ישיבה על הספה מבלי לצאת אל כל סוג של פעילות ספורטיבית שמזכירה כי שריר יכול להיתפס.

 

מה זו דיאטה בריאה

בפועל, הדיאטה הכי מהירה שתמצאו היא התמדה, כזו שמשאירה את החותם שלה על הגוף עם אורח חיים אשר השתנה בצורה די ברורה. לא עוד אכילה מופרזת ולא עוד אכילה של מוצרים מעובדים כמעט בכלל. זו תחילה של מחשבה אחרת שאומרת כי הגוף של האדם הוא המקדש שלו, ולא הייתם רוצים להכניס דברים שכאלה אל מקדש טהור. זה הרבה יותר מעניין של משקל נכון או כניסה אל ביקיני קטון, זה שינוי דרך חשיבה שבה המוח קולט יותר מידי מסרים של צריכה מוגברת בשל ריבוי של סוכר, מלח ושומן.

 

אוכל הוא טעים ומשביע כפי שהוא. ואם רוצים דיאטה מוצלחת שתהיה מהירה ועליה לא יהיה צורך לחזור מחדש, צריכים להתמסר אל חיים בריאים שהם בהחלט טעימים, והם כאלה שבהם צריכה להיות עקביות ורצון טוב להוציא את כל מה שרע.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com