הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
דירות למכירה בראש העין - מקום טוב במפת הנדל"ן PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י דירות למכירה בראש העין - מקום טוב במפת הנדל   
שלישי, 28 מאי 2019 09:07
ראש העין בין פתח תקווה לכפר סבא. בשנת 1994, בעיר, ולמרות זאת היא עיר במשך שנים רבות, זה עדיין שומר על אופי כפרי ושקט והוא מושך תושבים שרוצים לחיות בעיר אינטימית וקטנה יחסית. כמו בכל מקום אחר בארץ, מחירי נס ציונה עלו בשנים האחרונות לשכונות שונות.
דירות למכירה בראש העין - מקום טוב במפת הנדל"ן
הנכסים בראש העין התיישבו בשנים האחרונות במקום טוב במפת הנדל"ן של ישראל. בסקר שנערך על ידי איגוד הקבלנים, ראש העין היה אחד מחמשת הערים המבוקשות ביותר.
ראש העין מושך בשל מחירים נמוכים תושבים חדשים מכל הסובבים ערים עדיין בהשוואה לערים שכנות כמו פתח תקווה, אלעד ועוד. אבל נס ציונה לא למשוך תושבים חדשים בלבד מן השכנה הערים של צעירים רבים מאזור המרכז בחיפוש איכות החיים, לברוח מהעיר רועש ואת מחירי הנדל"ן בריאים יחסית למרכז, נס ציונה למצוא עיר אטרקטיבית ו opt לבניית בית. הרכוש והתפעול בעיר מדווחים כי יותר מ -25% מהבתים החדשים נמכרו לתושבי תל אביב לשעבר.
ישנן סיבות רבות שגורמות ביקוש רב לרכישת דירה בעיר. ראש העין היא עיר קטנה ואינטימית, בה לדעת רוב האנשים ואת המדיניות של העירייה מקדמת בניית הבתים החדשים למכירה.
במשך שני עשורים נבנה ראש העין. בסוף שנות התשעים נבנו שכונות חדשות צפונית מערבית לעיר. הפרויקטים הראשונים נועדו עבור העובדים של חברת החשמל בשכונות השונות בהן שכונות ישנות גבעת טל נבנו, וכמה שנים אחר כך הם נוסדו. מחוזות אלה מתוכננים בקפידה ומשלבים לא רק את הבנייה של בתים פרטיים אלא גם מבנים יוקרתיים. כחלק מתכנון השכונות הוקמו פארקים ירוקים להנאת התושבים המקומיים.
הדירות החדשות החדשות הן פופולריות יותר מהדירות הישנות, ובהתאם לכך הן ראו עלייה במחיר גבוה יותר. בשכונות חדשות כמו השכונה ארגמן במזרח ירושלים או מחוז שבמזרח העיר, הדירות גדולות ומרווחות של ארבעה-חמישה חדרים וסוכני הנדל"ן בדו"ח העיר כי בשנים האחרונות הביקוש לבתים אלה עולה ו המחירים שלהם עלו ב -10%.
 
מאמרים - עמוד הבית בית ומשפחה בית ומשפחה כללי דירות למכירה בראש העין - מקום טוב במפת הנדל"ן
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com