הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
דרושים עבודה מועדפת בארה"ב PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י mata   
שלישי, 11 ספטמבר 2012 08:50
רוצה לשנות נוף? כשהייתי ילדון, אחד מבני דודיי עבד בהובלות בארצות הברית שנה וחצי. בני המשפחה דאגו ורצו שיחזור. ואז, בשובו לארץ, זה היה לאחר טיול רציני, בזבוזים מאסיביים, הרפתקאות מסוגים שונים, וחסכונות רבים. קינאתי בו כ"כ... וודאי כבר הבנת שאחרי שהשתחררתי מהצבא החלטתי ללכת בעקבותיו, וכעת יכול אני לכתוב לכם על חוויותיי.

עבודה בין השאר.

הערך המוסף מעבודה בחוץ לארץ זה שבעצם קיבלת חוויה לחיים. בלי ספק, העבודה לא קלה והמשמרות ארוכות, אך עדיין, בערב אתה חופשי, מכיר תרבות שונה וחווה חוויות מרתקות ביבשות אחרות ימים, שבועות וחודשים. כ"כ הרבה יתרונות, מבלי להזכיר את סכומי הכסף הגדולים שמרוויחים בעבודות כאלו. מעבר ליתרונות הללו, בפרק הזמן שלך מחוץ לארץ, יהיה באפשרותך להתחיל בלימודי תחום עיוני כלשהו, ולהשתלט עליו לפני שובך לשוק העבודה בארץ.

עבודה מועדפת בחקלאות

כאשר תרצה לשהות במדינה זרה, תצטרך קודם כל להנפיק אשרת עבודה; כל מדינה ספציפית והתנאים שקבעה לעצמה לאירוח תיירים. בחלק מהמקרים סוג האשרה יתחלף בהתאם לאופי הביקור, אבל כמעט תמיד, כאשר תצטרך לסדר לעצמך ויזה - תהיה מוכרח להצטייד בתמונות פספורט, להוציא דרכון ולקבוע תור אל שגריר המדינה הרלוונטית. כדאי גם להתעדכן ע"פ שגריר המדינה המדוברת בנושאי הקבלה של האשרה, על כל מקרה, אני כותב מספר טיפים כלליים שאולי יתרמו לך:

לפעמים, את רוב הליך הוצאת האשרה יתאפשר לך לעשות דרך האינטרנט. כנס מדיי פעם לאתר של השגרירות ואולי כך תצליח לחסוך כאב ראש.

השתדל להיראות מכובד; כמו בראיון קבלה, משקל ההתרשמות הראשונית הוא משמעותי ביותר.

דאג שיהיו עליך תמונות מעודכנות לפספורט. במידה ואין בידיך - ברוב המקרים תוכל להספיק לצלם אותן בחנויות צילום באזור.

דאג שלקחת איתך כרטיס אשראי, שיהיה עליך.

מסתבכים עם הטפסים? כנסו לאתר לפרטים נוספים.

מהן העבודות בד"כ?


אני משוכנע, אין גבול לדמיון אך למרות זאת, סגנונות העבודה לצעירים בלי ניסיון - לא רבגוניים במיוחד, ויכללו בדר"כ מוצרי ים המלח או טיפול בילדים. עם זאת, בכל סוג עבודה - ייחודיות מסויימת, הכל תלוי במדינה ומדיניות בית העסק.

מוכרח לקבל עוד מידע בתחום? הגב לי פה ואשתדל לענות לך כמה שיותר. שיהיה בכיף!

 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית דרושים עבודה מועדפת בארה"ב
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com