הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
דרכים לשמור על הבית PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ישראל   
שלישי, 04 אפריל 2017 13:40

שמירה על הבית מתחילה בשימוש באמצעי אבטחה מתקדמים. הנה כמה הצעות שיכולות לשנות לחלוטין את תחושת הביטחון האישי שלכם:

א. מצלמות אבטחה - הבסיס של שמירה על הבית הוא הצבת מצלמות אבטחה. מצלמות מייצרות הרתעה, הן מרחיקות פורצים פוטנציאליים וניתן להיעזר בהן על מנת למנוע גניבות. המצלמות מומלצות בבתים בהם ההורים מזמינים שירותי בייביסיטר או ניקיון. מצלמות אבטחה מגיעות במגוון רחב של דגמים וניתן לבחור אותן באופן ספציפי לפי התקציב הפנוי.

ב. החלפת דלתות - חשוב להחליף את הדלתות של הבית אחת למספר שנים ולנצל את ההזדמנות כדי לשדרג את המנעולים. החלפת דלתות חיונית בעיקר בבתים בקומת קרקע, אך היא מסייעת לשמור גם על דירות בקומות גבוהות. הדלתות העיקריות שכדאי להחליף הן הדלת הראשית ודלת הכניסה מהחצר או הגג.

ג. התקנת מערכת אזעקה - מערכת אזעקה נחשבת כיום לאמצעי יעיל בשמירה על הבית. אזעקה יכולה להתחבר למערכת בית חכם או להיות מופעלת באמצעות לוח בקרה, שלט רחוק ואפליקציות ייעודיות. היתרון של מערכת אזעקה בא לידי ביטוי בהפעלה לכל אורך שעות היום. אפשר להפעיל את האזעקה כשיוצאים מהבית, נוסעים לחו"ל או הולכים לישון. האזעקה חיונית בבתים גדולים של מספר קומות והיא מסייעת לשמירה על דירות קטנות, משרדים ועסקים.

כמה עולה לשמור על הבית?

הגדירו מראש את מסגרת התקציב ובחרו את האמצעים המתאימים לכם כדי לשמור על הבית. בתקציב של כמה מאות שקלים תוכלו להצטייד במצלמות אבטחה, אך עבור החלפת דלתות והתקנת מערכת אזעקה תצטרכו להקצות תקציב גבוה יותר. באופן עקרוני, התקציב לא אמור לקבוע את רמת הביטחון. תוכלו לחסוך בהוצאות אם תחליטו כיצד להשתמש בתקציב ואיך לפזר את אמצעי האבטחה והשמירה בצורה נכונה.

שמירה על הבית קובעת באופן ישיר את איכות החיים שלנו. הורים לילדים צריכים להראות דוגמא אישית, להסביר להם מדוע חשוב לנעול דלתות ולסגור חלונות וגם להנחות אותם להשתמש במערכות אזעקה ומצלמות אבטחה. אמצו מוקדם ככל האפשר את האמצעים לשמירה על הבית וחסכו זמן וכסף. 


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com