הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
האם גם לבת הזוג שלך מתאימה טבעת מזהב לבן? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י מדריכים וטיפים לבחירת טבעת האירוסין   
שני, 17 דצמבר 2018 11:12

עוד הרבה לפני שתשקיע מחשבה על חיתוך היהלום, צבע היהלום ורמת הניקיון שלו, כדאי שבעיקר תגיע להחלטה בדבר צבע הזהב של הטבעת. אם גם אתה נוטה לחבב את הטבעות מהזהב הלבן, חשוב מאד להבטיח כי כך גם בת הזוג שלך. איך תדע? בדיוק כך:


בת הזוג שעונדת רק תכשיטים מזהב לבן:


המון מדריכים על טבעות אירוסין מיוחדות הזמינים באינטרנט, שולחים את הגברים למסעות חשאים במגירת התכשיטים. המטרה? להבין אילו תכשיטים אוהבת בת הזוג. בפועל, אינך צריך לחכות שהיא תצא מהבית או לחזור מוקדם ממקום העבודה לפני שהיא מגיעה: פשוט תסתכל עליה ותראה מה היא עונדת. הזהב הלבן כידוע הינו בגוון הכסוף, כך שכל עוד בת הזוג שלך עונדת תכשיטים בגוון זה, כולל תכשיטי הכסף, ישנה סבירות גבוהה מאד שהטבעת שהיא תרצה לקבל היא טבעת מזהב לבן.


בת הזוג שלך בעלת גוון עור בהיר:


המון נשים אוהבות לבחור את פריטי הלבוש שלהן ברמה כזו שהן מתאימות את החולצה למכנס ואת הצמיד לגרביים. שילוב הרמוני של צבעים הוא משהו שלא מעט נשים עושות, כך שגם עם בחירת טבעת האירוסין כדאי להתחשב בגווני הזהב השונים. לא שמדובר על כלל ברזל, אך לרוב, הנשים בעלות גוון העור הבהיר מעדיפות את הזהב הלבן, בעוד הנשים השחומות נוטות לחבב את הזהב הצהוב. על כן, אם בת הזוג שלך בעלת גוון עור בהיר, סביר כי תתאים לה יותר טבעת מזהב לבן.


בת הזוג שלך פשוט לא אוהבת זהב צהוב:


ולעתים, דרך השלילה היא פשוט הדרך הקלה ביותר. אם יש משהו שאין בו אפור, אלא רק שחור ולבן – הוא צבע הזהב. אם אתה יודע מראש שבת הזוג שלך לא אוהבת תכשיטים מזהב צהוב, הרי שהבחירה שתעשה הינה הקלה ביותר: טבעת מזהב לבן. בהצעת הנישואין אין מקום להימורים, אלא רק לבחירה מדויקת. דע מה אהובתך אוהבת, מה היא מצפה לקבל ומה יהפוך את הצעת הנישואין שלך להצעה המושלמת ביותר עבורה.


 
מאמרים נוספים :

» מחירים והנחות בשוק טבעות האירוסין – המדריך המלא

לא כל הנוצץ זהב, וגם המחיר היקר ביותר אינו מעיד תמיד על האיכות הגבוהה ביותר. טבעת האירוסין הינה תכשיט נצחי שאת הרכישה שלו צריך לבצע במלוא תשומת הלב. וכן, גם בשוק טבעות האירוסין ישנם מבצעים, הנחות ומחירים נוחים – זאת בניגוד למה שהמון גברים נוטים לחשוב.מחירים גבוהים לא תמיד...

» איך בוחרים טבעות אירוסין?

רגע בחירת טבעת אירוסין הוא אחד הרגעים המרגשים בחייו של הגבר. כולם רוצים כל כך לקלוע לטעמה של בחירת ליבם ובו בעת להרשים אותה  אבל גם שיישאר קצת כסף לחגוג את המאורע. כל כך הרבה גורמים צריך לקחת בחשבון כאשר באים לבחור טבעת אירוסין, חלקם גלויים גם לעין בלתי מזוינת וחלקם לאו. עם זאת...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית האם גם לבת הזוג שלך מתאימה טבעת מזהב לבן?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com