הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
האם זה נכון לרכוש אביזרי מין ללא בת הזוג? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י דלית   
חמישי, 20 ספטמבר 2018 13:20

יש דברים שברור לכם שתעשו יחד כזוג, וישנם דברים, בעיקר כמו מחוות רומנטיות, שכל אחד מכם עושה לבדו במטרה להפתיע. האם זה לגטימי לרכוש אביזרי מין לבד ולהפתיע את בת הזוג? לא מעט גברים מתעכבים על שאלה זו, תוך שהחשש הוא לפגוע ברגשות בת הזוג. גברים יקרים: רכישת אביזרים הינה אקט רומנטי וזוגי שאתם עושים בשביל שניכם, אל תשכחו זאת!


אתה רוצה להפתיע אותה, וזה לגיטימי

קשה מאד לקבוע האם רכישת אביזרי מין ללא ידיעת בת הזוג היא אקט נכון או לא. הדרך הטובה ביותר היא פשוט להרגיש את הדינאמיקה ביניכם ובהתאם לקבל את ההחלטה. כן חשוב לדעת כי זה לגיטימי לחלוטין להפתיע אותה באביזר שכזה שמטרתו היא להנעים את זמנכם ולהעלות את סף הריגוש. אם זה לגיטימי שתקנה ללא ידיעתה תכשיט במתנה, מדוע אין זה לגיטמי שתגלוש אל חנות אביזרי מין ותרכוש עבור שניכם מגוון אביזרים? אפשר ואף רצוי להפתיע ולפלפל גם בכל הקשור לחדר המיטות שלכם.


חלק מהחוויה נפגם בעת שהרכישה אינה זוגית

ישנם אלו שיחששו לרכוש את אביזרי המין לבד. הסיבה? החוויה נפגעת בעת שרוכשים את האביזרים לבד. אכן, בעת שאתה רוכש עבורכם אביזרים בלעדיה, קשה להיות מדוייקים במאת האחוזים ולרכוש את האביזרים המתאימים ביותר. לכל אחד מכם רצונות אחרים ופנטזיות אחרות, כך שהאידיאל הוא אכן לרכוש אביזרים יחד. מעבר לכך, חלק מהעניין הוא לגשת אל החנות יחד, או לגלוש בה ביחד. רכישה משותפת שכזו לכשעצמה מבעירה שוב את להבת התשוקה ומתפקדת כמעין משחק מקדים.


האם רכישת אביזר יכולה להתפרש כרמז סמוי?

ואם ישנה סיבה שהמון גברים חוששים לרכוש את האביזרים לבד היא הפרשנות של בת הזוג. האם רכישת אביזרים המיועדים לחוויה המשותפת שלכם מרמזים כי אינך מספיק נהנה? לא בהכרח. יחסי מין הינם יחסים שצריך לטפח, ללמוד לגוון אותם, לחדש אותם ולשפר אותם. אביזרי המין הינם אביזרים שתורמים רבות להנאה שלכם, כך שהכוונה היחידה שיכולה להשתקף היא הרצון שלך לרגש יותר, לפנק יותר ולהפתיע יותר. 
מאמרים - עמוד הבית בית ומשפחה בית ומשפחה כללי האם זה נכון לרכוש אביזרי מין ללא בת הזוג?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com