הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
האם כל יום פורים? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שלישי, 26 ספטמבר 2017 11:21

ילדים אשר אוהבים פיראטים לא רוצים להתחפש גם בפורים, אלא גם לחגוג לעצמם ימי הולדת בסגנון פיראטים. כיום יש מגוון מוצרים וזה קל ופשוט לארגן אירוע בסגנון

האהבה לתחפושות אצל ילדים היא גדולה ובדיוק בגלל הסיבה הזו הם מחכים כל כך לחג הפורים. למרות שיש הרבה תחפושות עונתיות וטרנדיות, יש כמה תחפושות שיישארו איתנו לעד. ליצן, קאובוי, אינדיאני וכמובן פיראט – אלו תחפושות ודמויות שיישארו איתנו לנצח, ללא כל קשר לטרנדים עכשוויים ולדמויות רגעיות.

לא רק בפורים אוהבים הילדים להתחפש, אלא גם בימי ההולדת שלהם. הדמויות הפופולאריות מגיעות לא רק בחג הפופולארי, אלא ביומו המיוחד של הילד. כאשר הילד מחפש יום הולדת פיראטים הוא יכול לקבל מסיבה שלמה באותו נושא ועם מגוון רחב של קישוטים. כאשר עורכים מסיבת יום הולדת פיראטים האפשרויות הן כמעט בלתי נגמרות.

בתחום האביזרים יש הרבה מאוד מאפיינים של פיראטים שאפשר לקנות או להכין בקלות. רטייה לעיניים, "רגל" מעץ, בנדנות, חרבות, עגילים ועוד. אפשר לייצר פיראט מרשים מאוד אפילו מילד קטן שרוצה לחגוג עם חבריו. כמובן שאפשר לקנות עוד מגוון רחב של מוצרים משלימים כמו כוסות, צלחות, מפיות, סרטים, בלונים ועוד הרבה מאוד דברים ברוח הפיראטים.

עד הבית

כשרוצים לקנות מוצרים ליום הולדת פיראטים לא צריך לחפש רחוק. לא צריך ללכת להרבה חנויות ולבזבז הרבה כסף וזמן. כיום יש חנויות מקוונות מוכוונות מטרה שיודעות לתת את השירותים הללו בלחיצת כפתור. פשוט מחפשים חנות כזו ומקבלים עולם שלם של אפשרויות, עם בונוס של מחירים נוחים ומשלוח עד הבית.

כאשר הילד אוהב פיראטים ומתחבר לדמויות הפיראטים המוכרות כמו קפטן הוק, אפשר בהחלט לייצר לו יום הולדת בסגנון פיראטים בצורה פשוטה, מהירה ואפילו זולה. לא צריך לחכות עד פורים כדי להפוך לפיראט. למעשה, כשיש יום הולדת פיראטים המשפט הידוע של "לא כל יום פורים" לא בדיוק מחזיק פה מים.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com