הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
האם ניתן לחגוג חתונה בדקה ה-90? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י מיכאל   
ראשון, 18 פברואר 2018 11:11

אם גם אתם התארסתם לאחרונה, לבטח גם אתם שואלים את עצמכם את השאלה שהמון זוגות שאלו לפניכם: כמה זמן לוקח להפיק אירוע חתונה? התשובה לכך משתנה ודינאמית והיא מבוססת בעיקר על מידת הספונטניות שלכם, על הניסיון שיש למנהלי האירועים במתחם בו אתם עתידים להתחתן ואפילו ישנו משקל לעונה בה אתם מתחתנים. אם גם אתם מהזוגות שבוחרים לחגוג חתונה במרכז בדקה ה-90 מבלי לערוך הכנות מקדימות של חודשים, עליכם להבין היטב את המשמעות של הפקת חתונה שכזו:


 

קחו בחשבון את זמינות התאריך

חתונה במרכז שתחגגו בדקה ה-90, היא חתונה שמפיקים פחות או יותר בחודש. ישנם הזוגות שמתארסים ובוחרים שלא לחכות זמן רב עד לאירוע החתונה, אלא הם רוצים לשנות את הסטטוס ממאורסים לנשואים וכמה שיותר מהר. במקרים כאלו, קחו בחשבון כי ישנה סבירות שהתאריך שתמיד חלמתם עליו, לא יהיה פנוי. איך זה קורה? מאחר ומרבית הזוגות משריינים את התאריך שלהם לעתים גם כשנה מראש. ככלל: אם אתם מתחתנים בחורף, סביר כי יהיו לכם יותר תאריכים פנויים, בעוד חגיגת חתונה בדקה -90 בקיץ תחייב אתכם להתפשר על תאריך.


רשימת מוזמנים, מציאת ספקים

אחרי שתסגרו עם מתחם האירועים שלכם, יהיה עליכם להעלות הילוך ולהרכיב את רשימת המוזמנים שלכם ואת רשימת הספקים. לטובת הכנת רשימת המוזמנים, מומלץ מאד להסתייע בהורים שלכם שיתרמו בכל הקשור להזמנת המשפחה, בעוד אתם תהיו אחראים על החברים, הקוגלות ויתר המכרים. זיכרו כי יש לכם חודש בלבד לפני האירוע, כך שאתם צריכים גם להזמין את האורחים, גם לערוך אישורי הגעה וגם לעשות סידורי שולחנות. ובאשר לספקים? מומלץ מאד להסתייע במנהל האירועים שלכם שיתן לכם רשימת מומלצים לספקים המובילים ביותר ואלו שנותרו להם תאריכים פנויים.


הסתייעו במנהל האירוע!

 

חתונה במרכז, גם כזו הנערכת בדקה ה-90 וגם כזו המופקת לאורך זמן, לא יכולה להיות מוכתרת כהצלחה ללא התערבות של מנהל האירועים שלכם. על כן, הסתייעו בו! דרשו בהמלצות וטיפים, הקשיבו לעצותיו וזיכרו שאתם לא לבד ויש מי שהולך אתכם יד ביד לאורך כל הדרך. חתונה ב-30 ימים? אפשר לעשות זאת!


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית האם ניתן לחגוג חתונה בדקה ה-90?
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com