הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
הבדל בין מחשבים pc ל mac PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י מוטי   
ראשון, 24 דצמבר 2017 12:13

מה ההבדל בין מחשב pc ל מחשב mac?


בשנים האחרונות אפל עוברת מהפך משמעותי ונדמה כי הצליחה להסיר מהחברה את הסטטוס היוקרתי אשר דבק בה במהלך השנים במעבר נגיש יותר, מה שגרם לרבים לעשות שימוש במחשבי מק ולראות בהם אלטרנטיבה ראויה למחשב שלהם. לאחר משבר שפקד את החברה והוביל אותה כמעט לפשיטת רגל חזר מייסד אפל הצעיר סטיב גובס לאסוף את השברים והפך את החברה לאחת החברות המובילות ביותר בתחום הטכנולוגי. את מומלץ בתחום טכנאי מק http://www.ptc-j.com/PAGE21.aspאחד הויכוחים הסוערים של השנים האחרונות


נדמה כי אחד הויכוחים הסוערים בשנים האחרונות סובבים סביב איזה מחשב נרכוש - האם מחשב מק או פי סי. נראה כי לשאלה אין תשובה חד משמעית והשאלה המרכזית אשר יש לשאול אותה היא מהם הצרכים שלכם מהמחשב.


 
הבדל משמעותי בא לידי ביטוי במערכת ההפעלה

ההבדל המשמעותי ביותר בא לידי ביטוי במערכת הפעלה. ניתן לומר כי מדובר בשתי מערכות הפעלה פשוטות למדי אבל מרבית התוכנות אינן מגיעות עם מחשבי פי סי, ואילו במחשבי מאק ניתן למצוא מגוון רחב של תוכנות כמו למשל תוכנות לעריכת סרטים או תוכנות מוסיקה ושלל אפליקציות המדמות את השימוש באייפון. יש להדגיש כי מערכת ההפעלה של מחשבי פי סי מבוססת על תוכנת ווינדוס הנחשבת מערכת נוחה למדי אבל הבחירה צריכה להתבצע בהתאם לתוכנות בהם אתם עושים שימוש.
 

הבדל נוסף בא לידי במחירים


הבדל נוסף בא לידי ביטוי במחירים. יש שיאמרו כי מחשבי מאק נחשבים איכותיים יותר ועמידים יותר בשל העובדה כי עדיין לא פותחו עבורם וירוסים, לעומת מחשב פי סי הדורש תחזוקה אצל טכנאי מחשבים.  

לסיכומו של דבר


לסיכום, בכתבה הנ"ל הבאנו בפניכם את ההבדלים בין הדגמים השונים. על מנת לבחור את הדגם המתאים ביותר עבורכם חשוב ביותר לבחור את הדגם בהתאם לצרכים שלכם וכך לקבל החלטה מגובשת ומתאימה עבורכם.  על מת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר באפשרותכם להתייעץ עם אנשים שרכשו את הדגמים השונים ולא להסס לשאול אותם מגוון רחב של שאלות במטרה לבחור את המחשב המתאים ביותר.

 

 


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com