הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
הדרך היעילה לערוך את סידורי השולחנות באירוע! PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י venetian-israel   
ראשון, 15 אפריל 2018 13:29

הפקת האירוע שלכם מגלמת בתוכה לא מעט שלבים מרגשים, כאשר אחד מאותם שלבים מרגשים ביותר וגם זה המעיד על התקרבותכם אל האירוע, הוא הרגע בו אתם מתחילים לארגן את האורחים שלכם מסביב לשולחנות. חיכיתם לא מעט לחגוג חתונה בפתח תקווה וכעת זה קורה! אז מה היא הדרך הטובה ביותר לבצע את סידורי השולחנות?


כמה אורחים יושבים בשולחן אחד?


בכדי להתחיל במלאכת סידור האורחים שלכם מסביב לשולחנות, עליכם להבטיח שני דברים: האחד הוא את אישורי ההגעה בכדי לדעת מה מספר האורחים הסופי שיגיע, והדבר השני הוא כמה אורחים יושבים סביב שולחן אחד. מנהל האירועים שלכם שעומל יחד אתכם על חתונה בפתח תקווה, יוכל למסור לכם את המידע הנחוץ וכך לאפשר לכם לצאת לדרך. זיכרו כי ההמלצה היא לא להשאיר מקומות ריקים בשולחנות, אלא למלא אותם באורחים. תמיד ישמרו לכם שולחנות רזרבה למקרה שיגיעו יותר אורחים מהמצופה, אך על השלוחנות להיות מלאים.


חלקו את האורחים לקבוצות:


אחרי שאתם יודעים כמה אורחים עתידים לשבת סביב שולחן אחד, עליכם לחלק אותם לקבוצות שונות: בני המשפחה, החברים הטובים, העמיתים למקום העבודה, שכנים, חברים מהעבר ממסגרות שונות וכדומה. הסיבה שעליכם לחלק את האורחים לקבוצות היא על מנת שתדעו כמה אנשים יש לכם בכל קבוצה וכך יהיה ניתן להושיב אותם סביב השולחנות. לדוגמא: אם בכל שולחן עתידים לשבת 12 אורחים ויש לכם בקבוצת החברים הטובים ביותר כ-36 אורחים, יהיה עליכם לחלק אותם לשלושה שולחנות שונים.


הצעד הבא: מוסרים את הרשימה למנהל האירוע:


שיתוף הפעולה שלכם עם מנהל האירועים בא לידי ביטוי גם כאן: אחרי שתסיימו להכין את סידורי השולחנות, יהיה עליכם למסור את הרשימה הסופית למנהל האירועים. אותה רשימה תשרת את צוות ההפקה של האירוע להכנת פתקיות עם מספר השולחן: כל אורח שיגיע אל חתונה בפתח תקווה לחגוג אתכם, יקבל פתק עם מספר השולחן שבו הוא יישב. כך, אתם הופכים מארחים נפלאים שדואגים לאורחים כבר משלב קבלת הפנים ועד לשיאו של האירוע עם ישיבה בשולחנות עם אורחים בעלי מכנה משותף.


 
מאמרים נוספים :

» מגיעים או לא: מי יגיע אל אירוע החתונה שלכם?

 אם חשבתם שהצעת הנישואין הייתה הרגע המרגש ביותר בזוגיות שלכם, כדאי שתחכו לחגיגת אירוע החתונה שלכם. אל עליה אתם עומלים לא מעט זמן עתידים להגיע המוזמנים שלכם, כאשר השאלה הגדולה היא מי מהם יגיע. התרחיש האידיאלי: שכל האורחים יגיעו. בפועל: ישנם אירועים בלתי צפויים המונעים מחלק...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית הדרך היעילה לערוך את סידורי השולחנות באירוע!
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com