הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
הדשא המושלם PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שלישי, 20 פברואר 2018 08:14

מכל סוגי הדשא הסינטטי, נפוליאון משלב בין יופי, אסתטיקה ומגע נעים. חשוב לעשות את ההתקנה בצורה מקצועית

התקנת דשא סינטטי הפכה נפוצה מאוד בשנים האחרונות בישראל. מאז הגיע הטרנד ארצה, אנשים מבינים כי ההשקעה הנמוכה יחסית חוסכת להם הרבה זמן, אנרגיה וכסף ומאפשרת להם לשכוח מהטיפול והתחזוקה הבלתי פוסקת של הדשא. במקום להשקות ולקצוץ בסופי השבוע, אפשר לבלות עם המשפחה בכיף.

עם זאת, חשוב לדעת כי דשא סינטטי זה שם כללי מאוד לעולם שהוא גדול ומגוון מאוד. יש הרבה מאוד סוגים של דשא סינטטי כשלכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות משל עצמו. יש אנשים שמחפשים דשא קצוץ ומסודר, אחרים מעדיפים מראה מחוספס יותר, ואחרים מחפשים מראה דהוי יותר או דשא נעים יותר לישיבה.

כאשר מתייעצים עם מומחה לגבי סוגים של דשא סינטטי, כדאי גם להכיר את המונחים. הדשא הפופולארי ביותר בישראל הוא דשא נפוליאון המוכר והטוב. הסיבה לכך שבנפוליאון יש את כל התכונות שהישראלי הממוצע מחפש. מדובר בדשא ירוק וקצוץ היטב, אך כזה בעל מרקם קטיפתי אשר נעים לישיבה. בנוסף, הוא רך מאוד ומספק סוג של משטח הגנה לילדים.

כמו שתמיד חלמתם

הישראלים אוהבים פיקניקים ולשבת על הדשא עם או בלי שמיכה. ישנם סוגים של דשא סינטטי שפשוט לא יאפשרו את זה ולא יהיו נעימים למגע. עם זאת, עם נפוליאון אפשר להיות סמוכים ובטוחים כי הדשא יזמין אתכם לשבת וזאת מבלי לוותר על אלמנטים כמו דשא קצוץ, ירוק ומסודר מאוד.

התקנה של דשא סינטטי צריכה להיעשות בצורה הטובה ביותר ובדגש על משטח איכותי שלא יאפשר פריצה של עשבים מתחתיו וכזה שיהיה מהודק בפינות. לכן, חשוב מאוד להזמין אנשי מקצוע טובים ואיכותיים, עם ניסיון בהתקנת דשא נפוליאון באופן ספציפי, אשר יוכלו לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר ולספק ללקוח את הדשא המושלם עליו הם תמיד חלמו.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com