הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
הוצאה לאור לחו"ל PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י הוצאה לאור לחו   
חמישי, 01 יוני 2017 10:52

הוצאה לאור לחו"ל

אנשים רבים כותבים ספרים מדהימים, מרגשים ומותחים, אך אף אחד מחוץ לגבולות הארץ לא זוכה לקרוא אותם. למה מראש להגביל את קהל היעד, אם אפשר להרחיב ולהגדיל אותו לכל רחבי העולם? היום ניתן להגיע לקוראים שחיים בגרמניה, בבלגיה, ברוסיה ואפילו בסין, ובכך לאפשר לכל קורא לזכות לקרוא את הספר החדש שלכם. נתנאל סמריק, אשר עומד בראש ההוצאה לאור קונטנטו דה סמריק, מציע ללקוחותיו להתרחב ולגדול הרבה מעבר לגבולות הדמיון. היום בעידן הדיגיטלי ניתן בקלות לתרגם את הספר ולהפיץ אותו בכל העולם בזכות האינטרנט. אין צורך לקבל אישור מהוצאת ספרים מהדור הישן, אשר עובדת בצורה מסורבלת וארוכה. ניתן להפיץ את הספר בצורה דיגיטלית לקוראים מכל העולם, ובכך לזכות לקהל יעד עצום במינימום מאמץ.

מהם היתרונות של הוצאה לאור לחו"ל?

מעבר לגידול העצום במספר הקוראים ובאחוזי המכירות הגבוהים, חשוב להבין כי השוק המקומי הוא קטן ומוגבל במיוחד. למה להישאר סגורים בתוך הקופסא, כאשר ניתנת האפשרות לפרוץ החוצה? הוצאת קונטנטו דה סמריק מתמחה בליווי הכותב לכל אורך הדרך, היא מבטיחה להתאים עבור כל כותב את תכנית השיווק האידיאלית עבורו. העורכים והמתרגמים המובילים שעובדים בהוצאה, ידעו כיצד לערוך את הספר ולהתאים אותו לקוראים מכל רחבי העולם. מדובר בהוצאה לאור מוכרת, בעלת ניסיון וותק רב שנים בתחום של הפצת ספרים בחו"ל. השוק הסיני למשל, מהווה שוק פופולארי ומוצלח במיוחד עבור הסופרים הישראלים.

לסיכום, במקום לכתוב ספר ולהסתפק בשוק הקוראים המקומי, ניתן בהחלט לתרגם את הספר לשפות זרות ולהפיץ אותו למגוון רחב של מדינות. הוצאת הספרים קונטנטו דה סמריק מתמחה בתחום, ויודעת לזהות מראש את הפוטנציאל שקיים בכל ספר. ההוצאה תדע להחליט באיזו מדינה קיים פוטנציאל ההצלחה הגבוה ביותר, ובהתאם לכך תפעל להפצת הספר במקום.

 

התחברות לאתרקרא עוד..

מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il
מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il
מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il
מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד בהם הם לומדים או למדו

עוד בנושא...

Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com