הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
החלפת דוד השמש רק עם מתקין מקצועי PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י מחפשים מתקין דוד שמש מקצועי? קראו את המאמר   
שני, 17 דצמבר 2018 09:54

המון ישראלים אוהבים לבצע שלל משימות בבית על בסיס שיטת ה"עשה זאת בעצמך". לצד עבודות שאכן יכולות להוציא את היצירתיות שבכם, גם ישנן עבודות שונות בבית שצריך להשאיר אך ורק לאנשי מקצוע. התקנת הדוד שלכם, או החלפת דוד שמש חדש בישן, חייבת להתבצע רק עם איש מקצוע מוכר ובעל ניסיון רב בהתקנה של דוודים. גם אם אתם בטוחים שתוכלו לעשות זאת לבד וגם אם ישנו מדריך מפורט ביוטיוב – כדאי להפקיד את העבודה בידיים מקצועיות. שיטת "עשה זאת בעצמך"? לא עובדת במקרה הזה.


התקנה על הגג דורשת מיומנות:


הדבר החשוב ביותר שצריך לזכור הוא שאת דוד השמש מתקינים על גג הבית הפרטי שלכם, או על גג הבניין המשותף בו אתם גרים. מתקיני הדוודים בעלי ניסיון רב, ועל כן הם יודעים לעבוד על הגובה, לנקוט בכל אמצעי הזהירות ולהבטיח עבודה מקצועית גם בתנאי קיצון שכאלו. גם אם אתם לא סובלים מפחד גבהים, קומה גבוהה אינה הסביבה הטבעית שלכם, כך שטמונה בה סכנה ממשית לכם, היזהרו.


שילוב הקולטים על האזור המתאים בגג:


רבים סבורים כי הנוסחה המנצחת בדרך למים החמים היא לבחור בדוד של מותג מוביל ובנפח מתאים. ואכן, כל אחד מהפרמטרים חשוב ומשפיע על איכות וחוויית השימוש שלכם, אך אם יש משהו חשוב במיוחד הוא מיקום הקולטים על הגג. הקולטים המונחים על הגג, לא טעיתם – קולטים את קרני השמש. חלק מהעבודה של מתקין הדוודים הוא לאתר את האזור האידיאלי להצבת הקולטים, במטרה לאפשר להם לספוג כמה שיותר שמש. התהליך בסופו של דבר יתורגם למים חמים אצלכם בדוד.


המשמעות הרבה של נפח דוד מתאים:


וכפי שצויין, גם נפח הדוד משפיע על איכות וחוויית השימוש. אם אתם משפחה של 6 נפשות ורכשתם דוד בנפח של 120 ליטר, אתם עלולים להיות בבעיה. מתקין הדוודים לא ישאיר אתכם עם סימני שאלה באוויר, אלא שהוא ידאג להתאים לכם את הדוד המתאים ביותר לצרכים שלכם ולדפוסי השימוש שלכם. במידה ואתם אכן 6 נפשות, יותאם לכם לבטח דוד בנפח של כ-200 ליטרים.


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית החלפת דוד השמש רק עם מתקין מקצועי
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com